Armastuse ja suhte tekkimise aeg astroloogilises võtmes

“Igal asjal on oma aeg” – kõlab tuttavalt? Astroloogilises plaanis saab nii väita, sest sündmused meie elus vallanduvad sobiva dasha ja transiidi ajal, mil planetaarsed energiad on üksteisega sümbioosis. Ainult nii saavad leida aset sündmused ja olukorrad, mil kohtutakse oma tulevase abikaasaga või tuntakse seda erilist tunnet kõhus.

Planeetidest on kõige olulisemad taevakehad Jupiter ja Veenus, kui tõlgendada armastuse ja suhete teemat. Veenus sümboliseerib romantilist armastust, mis tekib kahe inimese vahel. Lisaks eelnimetatule, sümboliseerib mehe kaardis Veenus partnerit. Jupiter sümboliseerib füüsilist liitu ehk abielu ning naise kaardis sümboliseerib Jupiter abikaasat. 

Veenust analüüsides saame teada, kuidas inimene armastab ning kuidas ta soovib, et teda armastatakse. Saame teada, mis pakub inimesele naudingut ning mis mitte. Veenuse märk kaardis viitab mehhanismidele, kuidas armastatakse ning majaline asetus viitab olukordadele ja asjadele, mida armastatakse.

Jupiteri analüüsides saame teada, millised on inimese väärtushinnagud ja filosoofia. Saame teada, mida isik tahab õppida ning mis valdkondades tahab areneda. Jupiteri märk kaardis viitab mehhanismidele, kuidas õpitakse ning majaline asetus viitab olukordadele ja asjadele, mida tahetakse õppida. Jupiter annab aimu, mis inspireerib meid ning mis annab meile lootust ja usku.

Majadest on tähtsamad I, VII ja IX maja, sest need on kõige enam seotud armastuse ja suhtega. Ollakse arvamusel, et V maja sümboliseerib armastust ja suhteid ning nad ei valeta, kui räägitakse üheöösuhetest. VII maja tähendab füüsilist liitu kellegagi, IX maja esindab pikaajalist ja pühendunud liitu ning I maja on füüsiline keha.

Ükskõik millal liigub Veenus sinu I majas, võib sinu ellu tulla armastus või sa vähemalt tunned tugevamalt, et sa vajad seda. See on kõige põhilisem transiit, sest Veenus tähendab armastust ning inimsuhteid. Samuti kui Veenus liigub üle sinu VII ja IX maja valitseja või on transiitne VII või IX majas. VII maja suhted on rohkem füüsiline sidusus kui IX majas on tegemist spirituaalse ja vaimse liiduga.

Kui Jupiter ja VII maja valitseja on transiitsed I või IX majas, on tõenäoline sügava ja tõsise pühendumise tekkimine, mille moodne nimetus on abielu. Kui Veenus või Jupiter valitsevad neid maju, olles samalajal neis transiitsed, on tõenäosus abiellumiseks veel suurem.

Inimsuhted on igaühe jaoks erinevad, sest igal ühel meist on erinev tõusumärk ning nakshatra. Kui kellelgi on VII maja valitseja Päike ning IX maja valitseja Saturn, siis nende planeetide liikumine I majas võib isiku ellu tuua nende tulevase abikaasa.

Hea näide on Lõvi ja Vähi tõusumärgi esindajad, kelle VII maja valitseb Saturn. Saturn on kõige aeglasemini liikuv planeet, seega on Lõvidele ja Vähkidele kõik inimsuhted pikaajalisemad, sest tulemused ilmnevad aeglasemini kui teiste tõusumärkide esindajatel. VII ja IX maja valitsejate tugevus annab aimu, kas suhted kujunevad headeks või halbadeks.

Veedalik astroloogia annab meile võimaluse  “kirurgiliselt” lahti lõigata iga maja, andes meile täpse ülevaate, mis majas toimub. Suhteid käsitleb D7 ehk Saptamsa ja D9 ehk Navamsa kaart. Lisaks eelnimetatule, tuleb transiite jälgida neis kaartides, et saada kinnitust oma prognoosidele. Siiski eeldab nende kaartide täpne analüüsimine isiku väga täpset sünnikellaaega (+- 3minutit). Lisaks eelnimetatule tuleb teada asthakavarga süsteemi, millest saame teada, kas planeet annab tulemusi või möödub transiit tulemusteta.

Kuidas saada aru, mis on peamised indikaatorid suhtele? Nendeks on I, VII ja IX maja valitseja. Nende planeetide dashad loovad soodsa kasvupinnase suhte tekkimiseks ning transiidid vastavates punktides on sündmuste päästikuteks.

Transiitse Veenuse ühendus planeetidega nendes majades annab lisab suhtele värve juurde, sest ühenduses ühinevad kahe planeedi energiad, mis annavad tekkivale suhtele mõned iseloomulikud omadused. Näiteks, Veenuse ühendus Saturniga muudab suhte tõsiseks, pühendunuks ja pikaajaliseks. Või Marss muudab suhte väga aktiivseks ja kirglikuks, mis on kerge üleminema sõjakuseks.

Kui Sa alustad nende märkide kokkupanemist ning vaatad kaarti kui tervikut, saad aimu, millal ja mis tüüpi suhted sinu ellu saavad tekkida.

Kui Sa tahad teada, mis on märgis on sinu Veenus ja Jupiter ja teised olulised astroloogilised punktid, loo endale sünnikaart SIIN

Kui Sa oled huvitatud oma horoskoobi tõlgendamisest, tutvu teenustega SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.