Abikaasad mehe ja naise kaardis

darakaraIgalühel tuleb elus moment, mil hakkame mõtlema oma tulevasele partnerile. Me oleme uudishimulikud nende omaduste suhtes: millised nad on, kuidas nad käituvad jms. Astroloogias on mitmeid meetodeid nendele küsimustele vastamiseks.

Tavaliselt on abikaasa tähistajateks Veenus, Jupiter ja Darakaraka. Veenus on mehe kaardis, Jupiter naise kaardis ja Darakaraka mõlema kaardis. Majaline asetus viitab olukorrale, kus võidakse kohata oma partnerit ja märk tähistab partneri tüüpi ja olemust.

Näiteks: Kui naisel on Jupiter Vähis XII majas, võib see tähendada seda, et naine kohtab oma abikaasat välismaal, kes on äärmiselt vaimne ja rikas. XII maja on kauged maad ja Jupiter Vähis on kõrgendatud.

Kui mehel on Veenus Kalades XI majas, võib see tähendada, et mees kohtab oma naist mingisugusel suuremal sotsiaalsel kohtumisel ning tema naine on väga armastav ning vaimne.

Järgmisena tuleb vaadata Darakarakat Jaimini astroloogiast. Darakaraka on planeet, mis omab kõige madalamat kraadi sünnikaardis. Sõltuvalt planeedist, saab isik endale planeedi omadustega sarnase abikaasa. Rahu ja Ketu ei saa olla Darakaraka, sest nad ei ole füüsilised planeedid.

Järgnevalt toon välja efektid, mis viitavad partneri olemusele ja kas meil saab nendega olema terve suhe.

– kui planeet asub VII majas

– darakaraka

– VII maja valitseja

Päike – partner, kellel on staatus, on juhiomadustega, intelligentne ja stabiilne. Nad tahavad palju tähelepanu ning ta osutab palju tähtust suhetesse.

Kuu – partner, kes on tundlik,emotsionaalne ja kohanemisvõimeline. Nad oskavad teha kompromisse suhtes olles ja teiste inimestega.

Marss – partner, kes on loogiline, seiklushimuline ja omab tugevat tahtejõudu. Nad on individualistid ning võistlushimulised.

Merkuur – partner, kes on väga suur suhtleja. Neile meeldib lõbutseda ning nautida sarnaseid asju elus.

Jupiter – partner, kes on väga optimistlik ja inspireeriv. Nad käituvad õpetajatena oma suhtes partneriga ja teistega.

Veenus – partner, kes on romantiline ja seksuaalne. Nad on väga ilusad ja romantilised, kes teevad oma partneriga kompromisse.

Saturn – partner, kes on tõsine ja isikust vanem. Ta on väga pühendunud ja lojaalne. Partner pole väga romantiline, aga on oma otsustes kindel.

Rahu – partner, kes on suhetes ebaküps ning otsib teiste tähelepanu.

Ketu – partner, kes on väga kriitiline enda ja teiste suhtes. Ta eelistab olla üksi ning avastada ennast ilma, et teised teda defineeriksid.

See on väga üldine pilt, mis muutub sõltuvalt märgist, majast ja aspektidest.

Kui Sa tahad teada, millised planeedid asuvad Sinu VII majas, telli horoskoop SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.