Abikaasa naise sünnikaardis

JupiterAstroloogilises plaanis on olemas kolm põhilist iseloomustajat, mis tähistavad partnerit/abikaasat isiku kaardis. Nendeks tähistajateks on Jupiter, Veenus ja Darakaraka Jaimini astroloogias*. Jupiter tähistab abikaasat naise kaardis, Veenus abikaasat mehe kaardis ning Darakaraka on kui täpsem iseloomustaja nii mehe kui naise kaardis.

Neid planeete ja maju analüüsides saame aimu, kus kohas võib isik oma abikaasat kohata ning milline on partneri temperament.

Planeet märgis viitab partneri iseloomuomadustele ning planeedi majaline asetus viitab olukordadele, kus isik võib oma partnerit kohata. Analüüsides võta arvesse nii maja kui märki. Näitena:  Jupiter III maja Veevalajas – selle näite puhul saame analüüsida Jupiteri III majas ja Jupiter Veevalajas.

Jupiter Jääras ja I majas – Sellise asetusega võib naine endale saada väärika, nooruslikku, aktiivse, individualistlikku, agressiivse ja otsekohese partneri. Naine võib oma abikaasat kohata jõusaalis, tantsustuudios või mõnes teises aktiivses kohas.

Jupiter Sõnnis ja II majas – Sellise asetusega võib naine endale saada väga meheliku ja sensuaalse abikaasa, kes on väga materialistlik ning meeldiv. Isik on väga perekeskne, artistlik, analüütiline ning töötada rahandussektoris. Naine võib kohata oma abikaasat mingisugusel pereüritusel: sünnipäev, pulm või suguvõsa kokkutulek.

Jupiter Kaksikus ja III majas – Sellise asetusega võib naine endale saada intelligentse ja nutika mehe. Neile meeldib suhelda ja õpetada. Nad võivad töötada oraatorina või õpetajana. Naine võib kohata oma meest erinevatel kohtumistel või reiside ajal.

Jupiter Vähis ja IV majas – Sellise asetusega võib naine endale saada väga hea abikaasa, sest Jupiter on kõrgendatud. Nad on väga vaimsed, emotsionaalsed, tundlikud ja vahel domineerivad. Nad on sotsiaalsed ning südamlikud. Naine võib kohata oma abikaasat väga kodustes tingimustes, näiteks restoranis või peol. Samas võib naine tutvuda oma abikaasaga oma ema kaudu.

Jupiter Lõvis ja V majas – Sellise asetusega võib naine endale saada abikaasa, kes armastab lapsi. Neile meeldib õpetada, olla tähelepanu keskpunktis ja olla koheldud erilisena. Neil inimestel on õnne lastega ja teadmistega. Naine võib kohata oma abikaasat koolis, meelelahutusüritusel, poliitilisel üritusel või kunstigaleriis.

Jupiter Neitsis ja VI majas – Sellise asetusega võib naine endale saada abikaasa, kes on analüütilise mõtlemisega, täpne ning kohusetundlik. Nad on liberaalse mõtlemisega ning neile meeldib teisi aidata. Naine võib kohata oma abikaasat sotsiaalsetel üritustel.

Jupiter Kaaludes ja VII majas – Sellise asetusega võib naine saada endale abikaasa, kes on väga kultuurne, abivalmis ja tasakaalukas. Jupiter Kaaludes on hea hinnanguvõimega. Nad võivad olla autoriteetsetel positsioonidel ning töötada nõustaja, advokaadi või juristina. Naine võib oma abikaasat kohata avalikus kohas või kohtusaalis.

Jupiter Skorpionis ja VIII majas – Sellise asetusega võib naine endale saada abikaasa, keda huvitab okultism ning vaimsus. Tugeva tahtejõuga, ambitsioonikas, saladuslik ning uuriva iseloomuga. Naine võib kohata oma abikaasat mingis salajases või üksildlases kohas. Naine peaks olema abiellumisel ettevaatlik.

Jupiter Amburis ja IX majas – Sellise asetusega võib naine endale saada abikaasa, kes on väga filosoofiline, tugevate põhimõtetega ja religioosne. Isik on siiras, lihtne, armastusväärne, abivalmis ning õnnelik. Naine võib kohata oma abikaasat religioossetes kohtades, raamatukogus, kaugematel reisidel ja abikaasa võib olla teistsuguse etnilise ja kultuurilise taustaga.

Jupiter Kaljukitses ja X majas – Sellise asetusega võib naine endale saada väga materialistlikku ja rikka abikaasa, kellel puudub igasugune huvi vaimsuse vastu. Jupiter Kaljukitses on nõrgestatud. Neil on väga hea organisaatorivõimed ning nad saavutavad elus edu. Naine võib kohata oma abikaasat tööl.

Jupiter Veevalajas ja XI majas – Sellise asetusega võib naine endale saada väga filosoofilise mõtlemisega abikaasa, kes on huvitatud meditsiinist, sotsiaalsete reformide elluviimisest ning vaimsusest. Neile meeldib tegeleda enesearendamisega ja neid huvitab kuidas maailma paremaks muuta. Naine võib oma abikaasat kohata suurematel sotsiaalsetel üritustel.

Jupiter Kalades ja XII majas – Sellise asetusega võib naine saada endale väga väärika ning vaimse abikaasa. Nad on väga intuitiivsed, rahulikud, lahked ja kiindumuslikud inimesed. Neile meeldib muusika ja loovus. Naine võib oma abikaasat kohata välismaal või vaimsetes kohtades, näiteks tempel.

Darakaraka – kõige väiksema kraadilise asetusega planeet sünnikaardis, mis viitab partneri iseloomuomadustele.

Kui Sa tahad teada, mis märgis asub Sinu Jupiter ja millises majas see asetseb, loo horoskoop SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.