Nakshatra Vishaka

Vishakha30Jupiteri poolt juhitud nakshatra.

Vishaka – Vahemikus 20˚00´ Kaalud kuni 03˚20´ Skorpion.

Vishaka tuleneb Veenuse ja Marsi mõju all, mida juhib Jupiter. Vishaka on kuueteistkümnes nakshatra, mida kutsutakse „Eesmärgi täheks“, millel on omapärane loomus. Sellest loomusest tulenevalt kutsutakse seda tähekogumit ka „Y-ks“, sest sellele isikul on alati oma eluteel kaks erinevat võimalust ja nad peavad tegema teadliku otsuse, et püsida õigel teel.

Teine sümboolika näeb ette ambu, mille taustal on pottseparatas ja lehed. See sümboolika viitab elu transformatsioonile, mis liigub spirituaalsel teekonnal. Vishaka nakshatra peamine motivatsioon on elu kõrgemate eesmärkide saavutamine ja hinge puhastus läbi raske töö. Need inimesed on head planeerijad ja nad ei käitu impulsiivselt. Neile meeldib külvata ja lõigata, mis tähendab, et nad on äärmiselt kannatlikud ja sihikindlad.

Jumalikud sümbolid sellel nakshatral on Indra ja Agni. Indria tähendab Sanskriti keeles meeli, mis omakorda tähendab enda meelte kontrollimine. Oma meelte kontrollimine on üks eeldusi, et saavutada elu kõrgemad spirituaalsed evolutsioonid. Indra sai oma võimed läbi eneseohverduse ja meditatsiooni. Agni, Tulejumal, põletab meie ihad, et transformatsioon saaks aset leida. Vishaka kolm esimest pada on seotud Kaaludega, mis annab meeldivust, mugavust ja häid kogemusi. Kõik see on seotud Indraga, jumalate Jumal ja Taeva Kuningas.

Selle nakshatra viimane pada on seotud Skorpioniga, mis on täis konflikte ja ebaõnnestumisi, kuid need on vajalikud igasuguseks transformatsiooniks. Kuna Jupiter valitseb seda nakshatrat, lisab see siia usku, optimismi ja lootust parema tuleviku nimel. See annab võime saavutada elus palju.

Neist saavad tihti head farmerid ja aednikud. Vishaka inimesed viivad oma ideed ellu seni, kuni nad on oma eesmärgi ja perfektsiooni saavutanud. Kuna selle nakshatra üks jumalikest sümbolitest on tule ja välguga seotud, on tegemist äärmiselt intensiivse nakshatraga, mistõttu ei hooli oma tegemistes teiste arvamusest. Vishaka inimestel on suur kannatlikus ja pühendumus, et töötada eduvundamendi kallal, mille vilju nad elu kestel naudivad.

Vishaka varjuküljena saame väita liigset agressiivsust ja diktaatorlikkust. Konfliktne isik, kellel on vihaprobleemid ja frustratsioon. Nad on kibestunud ja põlglikud, mis võib viia olevikuga rahuolematusse seisundisse ja tekitada neis suurt psühholoogilist tormi. Neil on suur libiido, mis abielludes võib viia truudusetuseni ja täitmata jäetud lubatusteni. Selliseid emotsioone on neil raske peita. Edukad suhted saabuvad neil hilisemas elus. Nad on äärmiselt võistlushimulised ja võivad suruda teistele enda arvamusi peale. Neile meeldib inimesi ära kasutada ja sellega peavad nad ettevaatlikud olema.

Vishaka Pada 1 – On seotud Jääraga, täpsemalt Marsiga. See pada on äärmiselt energiline, impulsiivne ja sotsiaalselt ambitsioonikas. Fookuses on suhted, aga tõenäoliselt domineerivad ja ei käitu vastutustundlikult.

Vishaka Pada 2 – On seotud Sõnniga, täpsemalt Veenusega. See pada on materiaalselt väga ambitsioonikas ja see annab edu Veenusega seotud asjades. Vastupidavus ja kestvus on selles padas märksõnad.

Vishaka Pada 3 – On seotud Kaksikutega, täpsemalt Merkuuriga. See pada on mõtlik, suhtlev, filosoofiline, ja religioosse suhtumisega. Lõbusad ja avatud mõttemaailmaga.

Vishaka Pada 4 – On seotud Vähiga, täpsemalt Kuuga. See pada on kõige ohtlikum ja transformeeruv, kuna emotsionaalsed tormid on siin kõige intensiivsemad.

Lagna Vishaka nakshatra – Võivad olla targad, pühendunud uskujad, poliitilised, agressiivsed, kannatamatud, kergelt vihastuvad.

Päike Vishaka nakshatra – Suhetele orienteeritud, elunautlejad, enesekesksed, ambitsioonikad, introverdid, salajased.

Kuu Vishaka nakshatra – Atraktiivne, inimlik, intensiivne. Kui Kuu on viimases pada, on see nõrgestatud ja ilmnevad selle nakshatra varjuküljed.

Merkuur Vishaka nakshatra – Head kirjutajad, meeldiv suhtlemismaneer, artistlik. Kui on viimases padas, tekib mõtlemises liialt segadust ja ülemõtlemist.

Veenus Vishaka nakshatra – Võib olla kohtunik, tehingute sõlmija, harmoonilised, rahuarmastajad, Kui on viimases padas, pakub huvi okultism ja salajased teadmised.

Marss Vishaka nakshatra – Meeldib materiaalne nauding, suure libiidoga, seksuaalsuhetele orienteeritud, agressiivsed, saladuslikud ja karmid, kuid viimases padas.

Jupiter Vishaka nakshatra – Jupiter siin toob Tulejumala sõnumi inimkonnani. Loomulik huvi iidsete kirjutiste uurimise ja järgimise vastu. Neist saavad suurepärased preestrid.

Saturn Vishaka nakshatra – Väga hea otsustusvõime, mis tugeva pühendumusega ning keskendumisega annab järjepideva sihikindluse, et oma eesmärke saavutada.

Rahu Vishaka nakshatra – Rahu võib olla rahulolematu, nii materiaalselt kui ka spirituaalselt. Rahu esmane kogemus on ekstreemne sensuaalsus ja romantika, mis hiljem asendub spirituaalsusega.

Ketu Vishaka nakshatra – Jupiter selle nakshatra valitsejana annab Ketu tarkust, et liikuda vaimsuse poole. See asetus viitab eelmises elus kogetud mokshale, kus toonane elu oli täis materiaalseid ja seksuaalseid probleeme.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.