Nakshatra Uttara Phalguni

uttara-nakshatraUttara Phalguni – vahemikus 26˚40´ Lõvi kuni 10˚00´ Neitsi.

Uttara Phalguni asub Päikese ja Merkuuri mõjude all, teda juhib planeet Päike. See on kaheteistkümnes nakshatra. Esimene pada asub Lõvis, mis on juhitud Päikese poolt, mis loob suured võimalused kasvuks ja loovateks tegevusteks.

Tugev Merkuuri mõju kolme viimase padaga annab tugeva vaimse ja füüsilise distsipliini, et avastada elu müsteeriume. See nakshatra on seotud sõpruse, abistamise ja armastusega. Oma temperamendilt on need inimesed  lahked, soojad ja altruistlikku tüüpi.

Neil on suured võime tervendavates kunstides ja nõuandmise vallas. Nad on kõrge moraaliga, millest nad kunagi ei tagane. Neist kiirgav enesekindlus ja enesehinnang annab neile tegevustes teatud uhkuse ja autoriteetsuse. Nad on empaatilised ja heategevuslikud ning nad on suure südamega, kui asi puudutab ühiskonda.  Vastutasuks ootavad nad tunnustust ja austust.

Uttara Phalgunil on side hinge ja intellekti vahel. Aryaman on selle nakshatra jumal, kes kontrollib juhtimist, väärikust ja ühiskonna norme. Ta aitab hädas sõpra ja tahab vähendada ühiskonna kannatusi. Need inimesed on tavaliselt õnnelikud ja armastatud kõigi poolt. Aryaman seostub abieluga ning kaitseb perekonna pärandit.

Tal on võime anna jõukust ja rikkust peale abielu. See on rikkuse nakshatra ja isik saab peale abielu oma perekonnalt või abikaasalt suured rikkused. See tähekogum toodab juhte. Nad on väga ambitsioonikad, taktitundelised ja pragmaatilised.  Neile on omane julgus, vastupidavus ja ambitsioonikus. Üllate eesmärkide nimel on nad valmis võitlema. Neil on oskus leida oma emotsionaalsetele probleemidele praktilised lahendused. Kergelt kriitilised ja perfektsionistid aeg-ajalt, suudavad nad ehitada õnneliku isikliku elu ja abielu. Neile on perekond tähtis. Nende peamine motivatsioon on moksha ehk vaimne vabanemine.

Uttara Phalguni varjuküljest rääkides, võivad nad tunda end ülimalt üksikuna, kui nad ei ole suhtes. Suhtesõltuvus, liigne panustamine ja tänamatus. Need inimesed peavad õppima hindama üksindust. Liialt ambitsioonikas, egoistlik, kriitiline, depressiivne ja ülbe käitumine võib aset leida. Võivad tunda põlgust, kuna ei saa tunnustust.

Uttara Phalguni Pada 1 – On seotud Amburiga, täpsemalt Jupiteriga. See pada toob eetilise, õnneliku ja laieneva omaduse.

Uttara Phalguni Pada 2 – On seotud Kaljukitsega, täpsemalt Saturniga. See pada on seitud suurepärase organiseerimisvõimega ja väga praktilise ja tööka suhtumisega.

Uttara Phalguni Pada 3 – On seotud Veevalajaga, täpsemalt Saturniga. See pada on seotud suuremal määral teenimisega, intellektuaalse ja terava mõistusega. Isik tahab teenida ühiskonda.

Uttara Phalguni Pada 4 – On seotud Kaladega, täpsemalt Jupiteriga. See pada on seotud elu mõlema poolega – vaimse ja materiaalse poolega.

Lagna Uttara Phalguni nakshatra – Atraktiivne, rikas, lahke, uhke, sensuaalne, ilus, intelligentne, talent ärilises tegevuses, osavate kätega, humaanne, müstilised võimed, intuitiivne.

Päike Uttara Phalguni nakshatra – Humaanne, juhiomadused, huvitub lugemisest ja kirjutamisest, enesekindel, uhke, ülbe, armastus loova kunsti vastu, kiirgab kuninglikku aurat.

Kuu Uttara Phalguni nakshatra – Meeldiv, edukas, stabiilne, austatud, tahab mugavusi ja luksust, intelligentne, leiutav, õnnelik, sõbralik, taktitundeline, iseseisev.

Merkuur Uttara Phalguni nakshatra – Hea suhtleja, head ärilised oskused, aus, õppija, abivalmis, siiras, sõbralik, hooliv.

Veenus Uttara Phalguni nakshatra – Tervendaja, vaimne, puhtusearmastaja, armuasjades praktiline, müstiline, perele orienteeritud.

Marss Uttara Phalguni nakshatra – Otsekohesed ning neile ei meeldi tänamatus. Julged, ambitsioonikad, stabiilsed ja kindlameelsed.

Jupiter Uttara Phalguni nakshatra – Religioosne, huvitub tervendamisest, õppimisest. Reageerib olukordadele tasakaalukalt.

Saturn Uttara Phalguni nakshatra – Kohusetundlik, töönarkomaan, praktiline, oskab võimuga hästi ümber käia.

Rahu Uttara Phalguni nakshatra – Keskendub sisemisejõu arendamisele, mille abil taluda valu. Aeglaselt saavad tugevamaks ja leiavad oma sideme enda karmaliste juurte juurde, milleks on ühiskonna teenimine.

Ketu Uttara Phalguni nakshatra – Õpib selgeks vajaliku distsipliini, et tulla toime eesseisva spirituaalse ülesandega. Eelmine elu põhines kohustustel ja teiste teenimisel.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.