Nakshatra Uttara Bhadrapada

UttaraBhadrapadaSaturni poolt valitsetav nakshatra.

Uttara Bhadrapada – Vahemikus 03˚20´ Kalad kuni 16˚40´ Kalad.

Uttara Bhadrapada nakshatra tuleneb Jupiteri mõju all, mida juhib Saturn. See on kahekümne kuues nakshatra, mida kutsutakse „Sõdalase täheks“. Uttara Bhadrapada juhitvaks planeediks on Saturn, seega neil inimestel on keskmiselt suurem distspliin ja enesekontroll.

Neil on võime taluda valu ja viha. „Sõdalase täht“ tähendab võimekust kaitsta end ja oma lähedasi. Uttara Bhadrapada tähendab „hiljemat õnne“, mis on seotud Kalade energiaga, mis esindab armastust ja reisimist kaugetesse maadesse.

Uttara Bhadrapada jumalik sümbol on „Ahir Bhudnyana – sügava mere karjus“. Ahir Bhudnyana on õnnekarjus, mis on seotud Isand Shiva armeega. Uttara Bhadrapadal on inimlik temperament, mille peamiseks motivatsiooniks on tervislikud ihad. Mida rohkem need inimesed on arenenud, seda rohkem nad eemalduvad igasugustest materiaalsetest ihadest ja liiguvad spirituaalsetele radadele. See nakshatra esindab viljakust ja kundalini energiaid.

Nad on uudishimulikud ja omavad suurepäraseid psüühilisi võimeid. Saturni ja Jupiteri mõju tõttu on neil inimestel pühalik aura, mis väjlendub nende inimeste spirituaalses kasvus. Nad on tavaliselt õnnelikud, heategevuslikud, lahked ja rikkad.

Naised selles nakshatras on õnnistatud jumalanna Lakshmiga, kes on luksuse ja õnnelikuse jumalanna. Loomasümbol on India pühalehm. Uttara Bhadrapada naisi kutsutakse tihti perekonnas „kalliskivideks“. Nad on kiindunud, lahked ja abivalmid. Nende natuur on andestav ja ta teeb kõike äärmise hoolsusega. Ta iial ei seosta enda tobedate või ebaoluliste asjadega ja on alati väga otsekohene.

Selle nakshatra varjuküljeks on sõjakus, sarnaselt Purva Bhadrapadaga, kuid mõõdukamal moel. Neil on probleeme viha, kire ja agressiooniga. Nad võivad olla äärmiselt saladuslikud, kavaldad ja tagarääkijad. Kui see täht on vigastatud, võib inimene olla laisk, hoolimatu, vastutustundetu ja isik võib olla sõltlane.

Kui nad on vihased, ilmneb neis sõdalane, kes hävitab kõik nende teel. Saturni mõju tõttu võib neil esineda takistusi edu saavutamisel. Nad vajavad isolatsiooni, et saavutada spirituaalsed ja ilmalikud eesmärgid.

Uttara Bhadrapada Pada 1 – On seotud Lõviga, täpsemalt Päikesega. See esindab aktiivset, uhket ja saavutustele orienteeritud energiat.

Uttara Bhadrapada Pada 2 – On seotud Neitsiga, täpsemalt Merkuuriga. See on seotud analüütilise, kalkulatiivse ja planeeriva poolega. See energia oskab leida tarkust pisikestest asjadest.

Uttara Bhadrapada Pada 3 – On seotud Kaaludega, täpsemalt Veenusega. See on seotud passiivse, tasakaalu otsiva energiaga.

Uttara Bhadrapada Pada 4 – On seotud Skoprioniga, täpsemalt Marsiga. See on seotud okultismi, müstika ja saladuslikusega. See pada võib süüvida eksteermsetesse sügavustesse.

Lagna Uttara Bhadrapada – Tugeva ning suure kehaehitusega, hea kõnega, huvitub okultismist ja on humaanne. Armastab perekonda ja reisimist.

Päike Uttara Bhadrapada  – Intelligentne, nutikas, loov, rahulik, lahke ja heategevuslik, müstiline, töökas, vaimne, kaval ja saladuslik.

Kuu Uttara Bhadrapada – Atrakatiivne, rahumeelne, väärikas, heasüdamlik, nutikas, otsib emotsionaalset turvalisust ja stabiilsust.

Merkuur Uttara Bhadapada – Merkuur on siin nõrgestatud seisus. Viitab organisaatorlike ja intellektuaalsete võimete ülehindamisele.

Veenus Uttara Bhadrapada  – Veenus on selles nakshatras kõrgendatud olekus, suutes anda ülimat armastust, olla vaimne ja ohverdav.

Marss Uttara Bhadrapada – Head organisaatorlikud võimed, rahulik ja vaimne sõdalane, kes on hea joogas või muus spirituaalses praktikas.

Jupiter Uttara Bhadrapada – Jupiter toimib “kodus” äärmiselt tugevalt, andes võimekuse saada rikkaks ja vaimseks. Hea mediteerimiseks ja elutarkuste omandamiseks.

Saturn Uttara Bhadrapada – Huvitub müstikast, hea mediteerimiseks ning vaimseteks praktikateks. Isikule meeldib olla üksinduses.

Rahu Uttara Bhadrapada – Saavutab tarkusi eluraskustele vastuseistes.

Ketu Uttara Bhadrapada – Ketu siin nakshatras viitab eelmises elus saavutatud mokshale. Selles elus inimene võib saavutada valgustatuse, mis muudab inimese natuuri väga vaimseks.

Elukutsed: Jooga õpetaja, meditatsiooni ekspert, nõustaja, terapeut, šamaan, tervendaja, tantrist. Isikus võivad töötada mittetulundusühingutes. Filosoofid, luuletajad, kirjanikud, muusikud ja artistid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.