Nakshatra Uttara Ashadha

UttaraAshadhaUttara Ashadha – vahemikus 26˚40´ Ambur kuni 10˚00´ Kaljukits

Uttara Ashadha tuleneb Jupiteri ja Saturni mõju all, mis on juhitud Päikese poolt. Uttara Ashadha on kahekümneesimene nakshatra, mida nimetatakse „Universaalseks täheks“. See tähendab „hilisejat võitjat“, kus kindlustatakse rahu ja puhkus.

Uttara Ashadha juhib Päike, mida mõjutab Jupiter ja Saturn, mis muudab selle inimlikkuse, harmoonia ja vaimse vabaduse pooldajaks. Nad on mõtlejad ja pragmaatikud, mis viib neid mingisuguse vaimse praktikani. See toob esile kollektiivse jõu, toetuse ja tunnustuse. Nende tulemuslikkus sõltub hüvest ja eesmärgist, mis on kasulik kollektiivile.

Seda tähekogumit juhib võimas Päike. Eneseohverdus kollektiivse teadvuse kasuks on alati valus, kuid see ongi see, milles me kõige eredamalt särame. Saades aru oma elu mõttest, aja väärtusest ja teistest universaalsetest printsiipidest, võime leida oma elus elemendi, mis annab meile „kütet“ juurde.

Neil on humaanne visioon, kus kõik rassid on võrdsed ja nende peamine motivatsioon on spirituaalne vabastus. Need inimesed saavutavad edu hilisemas elus, kui neil on suurem kannatlikkus ja vastupidavus. Neil on tugev tahe saavutada oma eesmärgid. Neil on head juhiomadused ja diplomaatilised oskused.

Varjuküljena, on nad laisad. Enesetähtsus muudab nad väga põikpäiseks ja isekaks. Üksindus, melanhoolsus ja liigne töötamine on esinev omadus. Nad peavad olema kannatlikud, et saavutada elus midagi väärtuslikku. Nad on juhid, väga ambitsioonikad inimesed, mis võib nende mainele negatiivselt mõjuda.

Uttara Ashadha Pada 1 –  On seotud Amburiga, täpsemalt Jupiteriga. See pada viitab õiglusele, kindlameelsusele ja laienemismeelsusele. Inimene on teadjamees ning mõistev.

Uttara Ashadha Pada 2 – On seotud Kaljukitsega, täpsemalt Saturniga. See pada on eesmärkidele pühendunud, mis on seotud võimu ja rahaliste väärtuste omandamisega.

Uttara Ashadha Pada 3 –  On seotud Veevalajaga, täpsemalt Saturniga. See pada seostub info ja materiaalsete väärtuste omandamisse.

Uttara Ashadha Pada 4 – On seotud Kaladega, täpsemalt Jupiteriga. See pada on seotud humaanse ja filotroopsete tegevustega. Isikul võib olla piiramatult energiat, et oma eesmärke ellu viia.

Lagna Uttara Ashadha –  Siiras ja lahke, aus, töökas, ihkab mainet, nime, kuulsust, on hea avalikus teenistuses ja nõustamises, hilisemas elus saavutab kuulsuse.

Päike Uttara Ashadha – Humaanne, tahe muuta sotsiaalseid väärtusi, võimuiha, ambitsioonikas, head juhiomadused, tuntud, kuid peab jälgima oma imagot (Päike on Saturni vaenlane).

Kuu Uttara Ashadha – Vastupidav, võitmatu, kannatlik, õiglane ja vastutustundlik. Väärikad ja siirad, kes hoiavad oma ideaalidest kinni. Väga vastupidavad ning järjepidevad, aga võivad olla ka kitsarinnalised ja paindumatud.

Veenus Uttara Ashadha –  Armastuses siirad, otsivad kõrgemat staatust armastuse kaudu, tõsised, pühendunud, armastuses külmad, lihtsa ja tõsise välimusega, loovad ja artistlikud.

Marss Uttara Ashadha – Võitlejad,  distsiplineeritud, tugeva tahtejõuga, ambitsioonikad, kannatlikud, hoolikad, oskavad enda ihasid ja impulsse kontrollida.

Merkuur Uttara Ashadha –  Tasakaalukad õppijad, aeglased rääkijad, sügavad ja aeglased mõtlejad, kes enne ütlemist mõtlevad, mida ütlevad. Hea käekirjaga ja loovad.

Saturn Uttara Ashadha – Töökad, kannatlikud, ambitsioonikad, mainele ja poliitikale suunatud, töökad imogo ja kuulsuse nimel.

Rahu Uttara Ashadha – Kohusetundlik, distsiplineeritud, töökad ja vastutustundlikud. Rahu ei tohiks muutuda liialt ambitsioonikaks ja õppima enesearmastus, et liikuda vaimsele teekonnale, mille tulemusena saavutatakse elu suurim avatus, rahu ja õnnelikus.

Ketu Uttara Ashadha – Ketu mõjutab meie meeli üksindustundega, isegi kui oleme koos oma lähendastega. See tunne on eelmise elu karma ja selles elus pead võtma vastutust, mida sa eelmises elus eirasid. Seistes vastu sellele õppetunnile, saavutame suurema sisemise rahu ja hingelise kasvu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.