Nakshatra Shravana

nakshatraShravanaKuu juhitud nakshatrad.

Shravana – Vahemikus 10˚00´ Kaljukits kuni 23˚20´ Kaljukits

Shravana tuleneb Saturni mõju all, mida juhib Kuu. See on kahekümneteine nakshatra. Inimesed, kes on selle nakshatra all sündinud, on suurepärased kuulajad ja saavad tarkust teisi kuulates ja kokku viies. Seda tähekogumit kutsutakse „Kuulamise täheks“, mille sümboliks on kõrv.

Kuulmine on selle nakshatra väga oluline osa. Nad otsivad alati teadmisi ja infot ning on väga intellektuaalsed. Neist saavad hea õpetajad või õpilased. Nõustamine võib olla nende anne, sest neil on tõeline võime inimesi kuulata. Nende kuulmismeel on väga tundlik ja täpne.

Oma suhtumiselt on nad väga traditsioonilised ja nad tahavad avastada iidseid teadmisi. Nad on aktiivsed, töökad ja pühendunud tõeotsijad. Neile meeldib reisida ning veeta aega välismaal. Poliitikutel on selle nakshatra tugev mõju.

Jumalikuks sümboliks on jumal Vishnu „Universumi kaitsja“, kelle organisaatorivõimed on kohased Kaljukitsele. See lubab inimesel kuulata, koguda informatsiooni ja lahendada käimasolev probleem. Talle ei meeldi kiirustada ning ootab kuni aeg on küps. Kuulsus ja tunnustus leiab aset. See nakshatra on seotud õppimise jumalannaga „SaraSwatiga“. Teda kutsutakse selleks, kes toob teadmisi ja muusikat. Nad võivad olla head kirjutajad ja õpetajad. Sharava tähe all sündinud inimesed vajavad üksildlust, et leida elutõde. Nende moto on „Isoleeritud on ohverudus ülima tõe“.

Selle nakshatra varjukülgedeks püsimatus, paindumatus, põikpäine. Oma püsimatuse tõttu võivad nad üleliia palju reisida, tihti teadmiste ammutamise tarbeks. Need inimesed võivad kogeda varajases elus palju pettumusi ning neil võivad olla mingid puuded.

Neil võib tulla enesekindlusest puudu, kuid koguvad seda elu jooksul juurde. Kuulamine ja keelepeks on nende jaoks tavalised tegevused, kuigi nad on äärmiselt haavatavad ja tundlikud. Samuti võivad nad olla väga nutikad ja isekad ning omada mitmeid vaenlasi enda kadeduse tõttu. Nende peamine motivatsioon on materiaalsed saavutused ja kord, kui nad on saavutanud materiaalse vabaduse, hakkavad nad spirituaalset vabastust otsima. Nad peavad õppima teisi kuulama ja pöörama rohkem tähelepanu enda sisemisele häälele, et elus progresseeruda või areneda.

Shravana Pada 1 –  On seotud Jääraga, täpsemalt Marsiga. See pada on seotud rohkemal määral loogikaga, initsiatiiviga ning karjääriga.

Shravana Pada 2 – On seotud Sõnniga, täpsemalt Veenusega. On seotud meelelahutus-ja muusikaäri organisaatorliku poolega.

Shravana Pada 3 –  On seotud Kaksikutega, täpsemalt Merkuuriga. See pada on paindlik, kaval ja nad võivad töötada massimeedias või teistes kommunikatsiooniga seotud erialadel.

Shravana Pada 4 – On seotud Vähiga, täpsemalt Kuuga. On seotud inimestega, kes omavad avalikus sektoris kõrgeid ametikohti või inimestega, kes on seotud teiste Kuule iseloomulike ametikohtadega.

Lagna Shravana nakshatra – Karjerist, akadeemik, võib elada sünnikohast kaugemal, struktueeritud ja organiseeritud.

Päike Shravana nakshatra – Pragmaatiline, organiseeritud, konservatiiv, ego probleemid, raskused autoriteetidega, mässumeelne, poliitiline.

Kuu Shravana nakshatra – Liialt hoolitsev ema, püsimatu, müstiline, nutikas, tujukas.

Merkuur Shravana nakshatra – Huvitub iidsete õpetuste õppimisest, aeglane suhtlemises ning räägib vähe.

Veenus Shravana nakshatra – Kindlameelne, hirmunud, külm armastuses, karjäärile orienteeritud, naudib töötamist.

Marss Shravana nakshatra – Väga kannatlik, eesmärgile orienteeritud, tasakaalukas ja kontrollitud käitumine.

Jupiter Shravana nakshatra – Loov, õpihimuline, olemuselt kultuurne ja vaimne.

Saturn Shravana nakshatra – Pidurdused karjääris, pragmaatiline, keskendunud, huvitub poliitikast ja mainest.

Rahu Shravana nakshatra – Hirmul ja siin peab meel õppima säilitama rahu ja tasakaalukuse. Rahu ei oska kaua paigal püsida ja kaua vaikust kuulata.

Ketu Shravana nakshatra – Tugev intuitsioon, hea mediteerija, tahe ühenduda kollektiivse teadvusega.

Abinõu – Kõik, kes kannatavad selle nakshatra halva mõju all, peaksid soovitatavalt kummardama jumal Vishnut.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.