Nakshatra Rohini

nakshatra-rohiniJärgmiseks võtame analüüsimisele Kuu poolt juhitavad nakshatrad, mida on samuti kolm.

Kuu juhitud nakshatrad.

Rohini – vahemikus 10˚00´ Sõnn kuni 23˚20´ Sõnn

Rohini nakshatra tuleneb Veenuse mõju all, mida juhib  Kuu. Rohini on neljas nakshatra, mis osutub Kuu lemmikuks nakshatraks. Rohini nakshatra lubab kasvu igal ja loomist igal tasandil. Selle tähekogumi mõte on olla rahus, õnnelik ja küllastunud.

Rohini varjukülgedeks on liigne klammerdumine oma lähedaste, meelisasjade või tegevuste külge ning pöörata tähelepalu liialt materialismile. Isik võib muutuda ahneks ja tahta palju mugavust ja armastust, mis võib osutuda problemaatiliseks. Isik võib olla põikpäine, kergesti ärrituv, kriitiline ja äärmiselt armukade.

Inimesed, kes on selle tähekogumis all sündinud, omavad suuri ja väljendusirikkaid silmi, naiselikke omadusi, paksemat alahuult ja naeratavat nägu. Nad on ilusad, sensuaalsed, karismaatilised ning üllameelsed.

Rohini Pada 1 – On seotud jääraga, täpsemalt Marsiga. See soestub kirgliku ja sensuaalse inimnatuuriga. Fookuses on ekstravagantsus ja üleküllastumine.

Rohini Pada 2 – On seotud Sõnniga, täpsemalt Veenusega. See seostub külluse ja materialismiga.

Rohini Pada 3 –  On seotud Kaksikutega, täpsemalt Merkuuriga.  See seostub kunsti, teaduse ja äriga. Isik on paindlik ja lõbus.

Rohini Pada 4 –  On seotud Vähiga, täpsemalt Kuuga. See on seotud kodu ja materiaalse turvatundega, mis on seoses meeletu omandihimu ja kitsarinnalisusega.

Lagna Rohini nakshatra – Atraktiivne, magneetilised silmad, karismaatiline, rikas, populaarne, romantiline, artistlik, seksuaalne.

Päike Rohini nakshatra – Ilus, võrgutav, sensuaalne, artistlik, poeetiline, muusikalised anded, meeldiv inimene.

Kuu Rohini nakshatra –  Rikas, armsa välimusega, tasakaalukas, hea laulutalent ja dramaturg, kuulus ning hea füüsilised vormis.

Merkuur Rohini nakshatra –  Väga loov, kõrge emotsionaalne intelligents, väljendusrikkus läbi kunsti, ilu ja moetööstuse. Huvituvad näitlemisest, disainist, sisekujundusest ja muusikast.

Veenus Rohini nakshatra – Armastavad, rõõmsad, sensuaalsed ja rahumeelsed. On hea välimuse ja füüsilise vormiga.

Marss Rohini nakshatra – Kirglik armastuses ja suhetes. Ihkab naudinguid, seksi ja mugavusi. Aktiivsed sotsiaalsed loomad ning väga meeldivad isiksused.

Jupiter Rohini nakshatra – Suur huvi loovate kunstide, kultuuri ja ajaloo vastu. See viitab suuremeelsele armastusele, toiduga küllastumisele ja ilule kõrgemal ning vaimsemalt tasandil.

Saturn Rohini nakshatra – Kindel ja realistlik materiaalne stabiilsus. Neil on väga stabiilne tervis ja majanduslikseis.

Rahu Rohini nakshatra – Liialt suured materiaalsed ihad, ajavad tga küllust ja mugavusi. Võivad muutuda püsimatuteks. Otsivad partnerit, kelle kaudu leida tõelise armastuse ja õnnelikkuse tõde.

Ketu Rohini nakshatra – Ketu tunneb end siin kogumis ebamugavalt Rohini kirgliku natuuri tõttu. Nad mõlemad tahavad mokshasse pääseda, kuid erinevatel viisidel. Ketu tunneb end nõrgestatuna siin, mis viitab eelmises elus olnud luksusele ja mugavusele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.