Nakshatra Revati

RevatiMerkuuri juhitud nakshatrad.

Revati – Vahemikus 16˚40´ Kalad kuni 30˚00´ Kalad.

Revati tuleneb Jupiteri mõju all, mida juhib Merkuur. Revati on viimane, kahekümneseitsmes nakshatra. Revati tähendab rikast ja tihti selle tähe all sündinud inimesed sünnivad rikkasse perre. See õnnetäht on seotud külluse ja õnnega. Jumalik sümbol on Pushan, „Hoolitseja“. See on hell ja isetu, kes näitab Kalade pühendunut ja hella poolt, kes armastavad loomi ja abituid olevusi. Nad on äärmiselt loovad ja siirad oma tegemistes, mis pikas perspektiivis toob neile rikkusi.

Astroloogias on olemas gandanta punktid, mis on seotud hingelise kasvuga. See on planeetide hiliste kraadide positsioon, kus planeet hakkab märki vahetama veemärgist tulemärgiks. Need punktid leiavad aset Vähist (Ashesha) – Lõvini (Magha), Skorpiost (Jyeshtha) – Amburini (Mula) ja Kaladest (Revati) – Jäärani (Ashwini). Need on eriti võimsad karmilise efekti punktid. Planeedid gandanta positsioonides põhjustavad palju ebamugavust, sest nad liiguvad veemärgist tulemärki.

Sellel tähekogumil praktiliselt puuduvad varjuküljed, va gandanta punktid, kus inimene võib tunda enesekindluse puudust, on äärmiselt tundlik ja imeb endasse teiste inimeste negatiivsed emotsioonid. Vahel on väga põikpäised ja agresiivsed. Eluraskuste tõttu võivad paista eemalolevad ja reserveeritud. Neil inimestel on kasulik elada veekogude lähedal, mis rahustab nende tundeid ja emotsioone. Nad on head teiste ja ühiskonna aitamises.

Revati Pada 1 – On seotud Amburiga, täpsemalt Jupiteriga. See on seotud optimistlikku ja filantroopilise tegevusega.

Revati Pada 2 –  On seotud Kaljukitsega, täpsemalt Saturniga. See on kõige realistlikkum pada, mis huvitub astroloogiast, praktilisusest ja organiseerimisest.

Revati Pada 3 – On seotud Veevalajaga, täpsemalt Saturniga. On seotud boheemliku ja inimlikusega.

Revati Pada 4 –  On seotud Kaladega, täpsemalt Jupiteriga. Igavene unistaja, kes tihti tahab reaalsuse eest põgeneda.

Lagna Revati nakshatra – Sotsiaalne, omab häid sõpru, hell, atraktiivne, armastab reisida.

Päike Revati nakshatra – Artistlik, tundlik, ebatavaline kuulsus, huvitub poliitikast ja filosoofiast, armastab reisida ning vahel ootamatu natuuriga.

Kuu Revati nakshatra –  Rikas, huvitub iidsetest kultuuridest, religioonist ja vaimsusest, armastab loomi, ilus, võib olla edukas võõrriigis.

Merkuur Revati nakshatra – Head suhtlejad, omab palju teadmisi religioossetest ja vaimsetest tekstidest, võib olla hea õpetaja ja rahahaldur.

Veenus Revati nakshatra – Veenus on selles nakshatras kõrgendatud olekus. Siin avaldab Veenus kõige sügavamat ja ilmalikku armastust. Füüsiline ja materiaalne maailm selles kogumis muutub Veenusele mõttetuks. Isik võib olla munk, jogi või mediteerija, spirituaalne. Armastus loomade vastu, kuid abielu võib kannatada saada.

Marss Revati nakshatra – Vaimsed liidrid, otsekohesed ning targad. Võivad olla jooga õpetajad, kellest kumab autoriteeti ja hellust.

Jupiter Revati nakshatra – Tugev intuitsioon, unistaja, elab „oma maailmas“, omab mentorit, vaimne ja täis varjatuid teadmisi okultismist.

Saturn Revati nakshatra – Võimetu looma struktuuri, pessimist, melanhoolne, isoleeritud.

Rahu Revati nakshatra – Unistaja, kes võib olla „ühenduses“ teispoolsusega. Head psüühilised võimed ja innovatiivne.

Ketu Revati nakshatra – Spirituaalne, head esoteerilised võimed, rikas, mediteerija ja võib saavutada valgustatuse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.