Nakshatra Purva Phalguni

PurvaPhalguniVeenuse poolt juhitud nakshatra.

Purva Phalguni – Vahemikus 13˚21´ Lõvi kuni 26˚40 Lõvi.

Purva Phalguni onPäikese mõju all, teda juhib Veenus. See on üheteistkümnes nakshatra ning seda kutsutakse „Viljakas puu“. Sümboliks on võrkkiik, mis peegeldab puhkust ja lõõgastust. Tegemist on loova tähekogumiga, mis väljendab suurepäraseid omadusi kunstis ja naudingutes.

Isik on nooruslik, elurõõmus ja muretu. Peamine motivatsioon sellel tähekogumil on kama ehk nauding ja iha. See on hea õnne, naudingu ja loovuse nakshatra. Suured rikkused ja anded kunstis on tavalised. Nad on atraktiivsed ja mõjukad, sest oskavad olla diplomaatilised ja teistega ümber käia.

Jumalik sümbol on Bhaga, Õnnejumal. Bhaga kaitseb perekondlikku õnne ja perekonna pärandit. See teeb inimesed väga viljakaks. Jumal Shiva alustas enda lapse eostamist selles nakshatras. Purva Phalguni on suure loovusega, mistõttu paljudel artistidel on see nakshatra prominentne. On eeldus olla liialt sensuaalne ja seksuaalsusest köidetud. Neile meeldib luua väärtust partnerlussuhtesse, mis ei pea olema ilmtingimata romantiline suhe. Kui nad on üksi, on nad tihti tasakaalust väljas. Nad on siirad, lahked, lojaalsed.

Varjuküljena saab nimetada edevust, laiskust ja nartsissismi. Huvi musta maagia ja tantra vastu võib esineda, kuid ei pea. Need inimesed võivad olla dünaamilised ja kirglikud, mis teevad neid muutlikuks, impulsiivseks ning paigalpüsimatuks. Nad ihkavad stimulatsiooni ja sensuaalset erutatust. Kerglane ja sõltuvusaldis natuur on teatud olukordades võimalik. „Poosetaja“ imago, mis väljendab uhkust ja ülbust, võib esineda. Need inimesed peavad õppima kontrollima enda sensoorseid ihasid ja arendama endas lahkust, alandlikkust, lahkust ja lojaalsust.

Purva Phalguni Pada 1 – On seotud Lõviga, täpsemalt Päikesega. See pada toob EGO probleeme, kuid küps hing suudab sellega toime tulla.

Purva Phalguni Pada 2 – On seotud Neitsiga, täpsemalt Merkuuriga. See pada on seotud töökuse ja kaine mõtlemisega. See soodustab ettevõtlikust ja ostu/müügi tegevusi.

Purva Phalguni Pada 3 –  On seotud Kaaludega, täpsemalt Veenusega. See pada on seotud loovuse, reisimisega, harmoonia, puhkamisega, nõustamise ja loomisega.

Purva Phalguni Pada 4 – On seotud Skorpioniga, täpsemalt Marsiga. See pada on väga intensiivne, kodu, perekond ja eneseteadlikkus.

Lagna Purva Phalguni nakshatra – Hea välimusega, huvitub muusikast, tantsust, draamast. On sensuaalne, karismaatiline, loov, tervislik ja tasakaalukas.

Päike Purva Phalguni nakshatra – Head juhiomadused ja võimalik töö valitsuses. Enesekindel, ettevõtlik ja lahke.

Kuu Purva Phalguni nakshatra – Loov intelligents, armastus draama ja meelelahutuse vastu. Ihkab ilu ja hea kõneleja.

Merkuur Purva Phalguni nakshatra – Huvitub ärist, börsist, meelelahutusest ning oskab hästi õpetada.

Veenus Purva Phalguni nakshatra – Seksuaalne, armastab ilu, kunsti, teatrit, romantilisi suhteid, glamuurne ja luksuslik.

Marss Purva Phalguni nakshatra – Julge, atleetlik, naudib sporti, otsib enesetähtsust, entusiastlik, romantiline ja huvitub vastassoost.

Jupiter Purva Phalguni nakshatra – Rikas, õnnelik, hea abielu, huvitub vanadest skriptidest ja okultismist.

Saturn Purva Phalguni nakshatra – Enesekindluse probleemid, varjatud vaenlased, raskused karjääris, isaga kauge suhe.

Rahu Purva Phalguni nakshatra – Rahu selles positsioonis võib olla vastuoluline. See kas naudib elu või muutub püsimatuks naudingute otsingutel.

Ketu Purva Phalguni nakshatra – Ketu siin viitab eelmisele elule või lapsepõlvele, kus inimene nautis oma karmavilju, aga Ketul on alati ebamugavusi hea eluga, sest viimane otsib pidevat valgustatust.

Purva Phalguni inimestel on unikaalne oskus ja harjumus tõsta enda kulmu või pilgutada silma, kui nad räägivad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.