Nakshatra Purva Bhadrapada

PurvaBhadrapadaJupiteri poolt juhitud nakshatra.

Purva Bhadrapada – Vahemikus 20˚00´ Veevalaja kuni 03˚20´ Kalad.

Purva Bhadrapada tuleneb Jupiteri mõju all, mida juhib Saturn. Purva Bhadrapada on kahekümne viies nakshatra, mida kutsutakse „Tiibadega hobuseks“. Selle sümboliks on mõõk, surnukirstu kaas ja mees kahe näoga. Purva Bhadrapada inimesed on unikaalsed, ektsentrilised, kirglikud ja müstilised.

See tähekogum on seotud õnnega, johtuvalt Jupiteri olemas olust. See nakshatra on seotud mees lõviga, mis tõttu on nad tulised ja väga fokusseeritud oma tuleviku visiooni elluviimisele. Neile meeldib töötada universaalsete eesmärkide nimel, mis aitavad ühiskonda.  Jupiter annab neile filosoofilise ja iseseisva mõtlemisviisi ja natuuri. Neile meeldib põgeneda ühiskonnas kehtivate piirangute eest. Neile meeldib ise oma teed juhtida.

Jumalik sümbol on Aja Ekapad, „Ühe jalgne kits“, mis on seotud Rudraga, Tormijumalaga. Aja Ekapadi jumaldatakse kui Isand Vishnut, Tulejumalat. See annab valguse ja tuletoetuse spirituaalse inimese ülestõusuks, kes saavutab kollektiivsuse läbi isikliku puhastuse. Selline nähe kaotab ära isekuse. Neil inimestel on peamiseks motivatsiooniks materiaalsed väärtused. Neil on hea kõnevõime ning oskus teha raha. Surnukirstu luuk viitab meie lahkumisele siit maailmas, kui me oleme täitnud oma kohustused siin ilmas. Sümbol on kahe näoga mees, mis tähendab oskust näha olukorda mitme erineva nurga alt. See on transformatiivne nakshatra, kus need inimesed ohverdavad enda üllama eesmärgi nimel, et muuta maailma.

Varjuküljena võime nimetada äärmist sõjakust. Need inimesed on vihased, impulsiivsed ja ärevad inimesed. Nad võivad oma kõnes olla küünilised ja väga kriitilised. Nad prooivad oma idealistlikke printsiipe teistele peale suruda. Nad võivad olla hirmunud, närvilised ja murelikud, kui nad on stressis.

Aja-Ekapada valitseb igasugust musta maagiat, mis tõttu need inimesed võivad praktiseerida kõik võimalikke musta maagia praktikaid. Neil võib olla muutlik ja ebastabiilne mõtlemine või negatiivne ja masenduslik. Valu, kannatused, vigastused kukkumistest, õnnetustest või rünnakutest võivad aset leida.

See on sisuliselt puhastuse nakshatra. Kui vana on otsas, hävitatud, et teha ruumi taassünnile. Rudra hävitavad leegid täpselt seda teha tahavadki. Hinged peavad maksma oma eelmiste elude halba karmat läbi karistuste.

Purva Bhadrapada Pada 1 – On seotud Jääraga, täpsemalt Marsiga. See pada on seotud agressiivsusega. Siinne energia on tegudele orienteeritud. See annab hämmastavalt suure pühendumuse oma eesmärkide.

Purva Bhadrapada Pada 2 – On seotud Sõnniga, täpsemalt Veenusega. See pada on seotud rohkem mugavusega. Siinne energia on maine ning inimene võib huvitatud olla mustast maagiast.

Purva Bhadrapada Pada 3 – On seotud Kaksikutega, täpsemalt Merkuuriga. See pada on rohkem mentaalne, mille energia väljendub suhtlmises ja õppimises.

Purva Bhadrapada Pada 4 – On seotud Vähiga, täpsemalt Kuuga. See pada on äärmiselt diabooliline ning võib käituda äärmusest äärmusesse.

Lagna Purva Bhadrapada nakshatra – Filosoofiline, hea kõneleja, tugevad tungid, meeldib reisida ja raha omada.

Päike Purva Bhadrapada nakshatra – Loov, intelligentne, ei meeldi rutiin, vajab vaheldust, hea kirjamees, iseseisev ja meeldib üksindus.

Kuu Purva Bhadrapada nakshatra – Vaimne, hea õpetamisoskus, teadmised okultismist, nutikas elluviija, intelligentne.

Merkuur Purva Bhadrapada nakshatra – Tark. Tihti edukad ärimaailmas, kuna nende peamine motivatsioon on materiaalsed väärtused.

Veenus Purva Bhadrapada nakshatra – Eksentriline armastaja. Naudib religiooni, filosoofia ja vaimsuse õppimist.

Marss Purva Bhadrapada nakshatra – Impulsiivne, ärritunud, konfilktne. Marss kaotab siin nakshatras oma võimu.

Jupiter Purva Bhadrapada nakshatra – Inimene võib huvituda okultismist. On lahked ja hea hindamisoskusega.

Saturn Purva Bhadrapada nakshatra – Sotsiaalne, hoolimatu, unikaalne. Filantroop ja humanitarist.

Rahu Purva Bhadrapada nakshatra – Rahu annab siin julguse muutusteks, mis toob esile tõelisi transformatsioone. Need inimesed näevad ilu nii seest kui väljast.

Ketu Purva Bhadrapada nakshatra – Viitab eelmise elu idealismile, kus hingel oli julgust muuta oma suunda ja avastada enda elu mõte. Eelmises elus kogeti peamiselt kõik raskused ja takistused ära.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.