Nakshatra Purva Ashadha

PurvaAshadhaPurva Ashadha –  Vahemikus 13˚20´ Ambur kuni 26˚40´ Ambur.

Purva Ashadha on Jupiteri mõju all, teda juhib Veenus. Purva Ashadha on kahekümnes nakshatra ning seda kutsutakse „ Võitmatuks täheks“. Sümboliks on sõel, mis puhastab seemned koortest. Juhtplaneet Veenus peegeldab populaarsust suure publiku ees. Purva Ashadha tähendab varajast võitu. See on loov, hoolitsev ja tervendav nakshatra. Need inimesed on uhked oma võime üle mõjutada masse ja neile kaasa tunda. See tähekogum on väga produktiivne ja toob endaga kaasa kuulsust, rikkust ja tarkust.

Purva Ashadha inimesed on väga filosoofilised ja spirituaalsed. Nende peamine motivatsioon on vaimne vabanemine. Purva Ashadha toob hinge puhastumise ja taassünni läbi elu varajaste võitude. Nad on iseseisvad inimesed, kellel on palju sõpru, kes toetavad nende eesmärke.

Jumalik sümbol on Apas, Kosmiline Vesi, mis paiskub igasse suunda, andes ühiskonnale saavutusi. Varuna, selle nakshatra kaasjumal, on ka mainitud, sest viimane kaitseb merd ja vihma. Jumal Varuna esindab sisemist ja kõrgemat tõde. See viitab  oma nime ja kuulsuse levitamist üle maailma. Veenus selles tähekogumis annab inimesele hea intuitsiooni ja teised kõrgemad võimed. Suurenenud tundlikkus ja valmidus on tähtsad omadused sügavad transformatsiooniks ja vaimsuseks. Purva Ashadha ühe parimaks omaduseks on avastada uusi võimalusi. Paljud ootamatud ja seninägematud võimalused ilmuvad nähtavale. Seda kõike sümboliseerib elevandi kihvad. Kihvad on elevandi kõige väärtuslikumad osad, mis näitab looma sisemist võimekust. Sügav tarkus, varjatud teadmised saavad avaldatud koos tugeva intuitsiooniga. Kokkuvõtvalt võib seda nakshatrat nimetada jumalikuks graatsiaks, mis toodab enesekindlust, uhkust ja tähtsust.

Varjuküljena võib nimetada suurt enesekesksust ja ülepaisutatud uhkust. Väga laialivalguv natuur, mis teeb kõike, mida soovib ja seal juures ei arvesta teistega. Nad on head debateerijad ja võivad igaühe vaidluses nurka suruda. Nad võivad muutuda väga põikpäiseks ja allumatuks teiste suhtes. Mentaalne agressioon ja enesepettus võib aset leida. Ego ja uhkuse puhastumine saab toimuda, kui ta allub Jumala tahtele.

Purva Ashadha Pada 1 –  On seotud Lõviga, täpsemalt Päikesega. See pada on vaimne, uhke ja enesekindel, mis on tugeva moraaliga.

Purva Ashadha Pada 2 – On seotud Neitsiga, täpsemalt Merkuuriga. See pada on seotud intellektuaalse ja alkeemilise aspektiga.

Purva Ashadha Pada 3 –  On seotud Kaalusega, täpsemalt Veenusega. On seotud kergemeelsusega, luksusega ja materiaalsusega.

Purva Ashadha Pada 4 – On seotud Skorpioniga, täpsemalt Marsiga. Solvav, salajane ja müsteeriline.

Lagna Purva Ashadha nakshatra – Uhke, autoriteetne, usklik, alandlik, palju sõpru ja lapsi, huvitub õigusest ja poliitikast.

Päike Purva Ashadha nakshatra – Juhiomadused, filosoofiline, poliitikast huvitatud, tuntus ja kuulsus, inimlik ja atraktiivne.

Kuu Purva Ashadha nakshatra – Meeldiv ja hea väljanägemisega, kindlad ja dünaamilised emotsioonid, filosoofiline, stabiilne ja lojaalne.

Merkuur Purva Ashadha nakshatra – Räägib mõtlematult, huvitub okultismist, filosoofiast ja teadusest ning võib olla huvitatud luule kirjutamisest.

Veenus Purva Ashadha nakshatra – Sõprusele orienteeritud, lõbus, armastab reisida ja avastada uusi kultuure. Armastuses siiras.

Marss Purva Ashadha nakshatra – Ambitsioonikas, seiklushimuline, kartmatu, sportlik ja võistlushimuline. Võib olla konfliktne, vihane ja solvav.

Jupiter Purva Ashadha nakshatra –  Jumala kartlik, filosoofiline, aus, alandlik, heategija, religioosne.

Saturn Purva Ashadha nakshatra – Kõrged standardid, konservatiivne, kitsarinnaline ja piiritletud ideoloogiad, mis puudutavad filosoofiat ja religiooni.

Rahu Purva Ashadha nakshatra – Rahu siin otsib ja täiendab enda teadmisi läbi elukogemuste, otsides eneseteostust ja mokshat.

Ketu Purva Ashadha nakshatra – Ketu tahab oma spirituaalse rännaku vältel leida tõelist valgust ja sisemist tarkust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.