Nakshatra Punarvasu

punarvasuJupiteri poolt juhitud nakshatra.

Punarvasu – Vahemikus 20˚00´ Kaksikud kuni 3˚20´ Vähk.

Punarvasu nakshatra tuleneb Merkuuri ja Kuu mõju all, mida juhib Jupiter. Sellel nakshatral on abstraktsed ideed ja ülimuslik kujutlusvõime. See on seitsmes nakshatra, mida kutsutakse „Uuenemise täheks“. See nakshatra asub peamiselt Kaksikute sodiaagimärgis. Punarvasu, Uuenemise täht, tähendab puhastavat, parimat ja head.

Selle nakshatra sümboliks on vibu, koos nooltega. Punarvasu tähendab „valguse naasmist“, millel on võime tuua ülimat valgust kõige pimedamaisse. Punarvasu peegeldab puhtust, tõde ja kõrgeid moraaliväärtusi. Nad on sõnapidajad, kes ei hüppa alt.  Kui isik muutub liialt isekaks ja materialistiks, suudab ta ise seda mõista ja loob tasakaalu.

Jumalik sümbol sellel nakshatral on Emalik Jumalanna Aditi, kes annab oma loovaid küllusi kõigile, kes tulevad temalt õnnistust otsima. Tema võime on saada rikkusi ja vara. Aditi on maine jumalanna, kes annab sünni kõikidele jumalatele. Aditi, emalik jumalanna, vormi ja piirideta, on samuti universumi jumalanna. Selle nakshatra peamine motivatsioon on materiaalne küllus. Inimesed selles tähes on meeldiva kõnemaneeriga. Peamine sümbol, nooled, tähistab edukate projektide alustamist. Need inimesed on järjepidevad, aeglased õppijad ja tagasihoidlikud. Üldiselt need inimesed on üliintelligentsed ning väga sügavamõttelised, mistõttu mõistavad nad filosoofilisi ja metafüüsikalisi kontseptsioone väga hästi.

Selle nakshatra varjukülgedena saame nimetada üleintellektualiseerimist. Küünilisus ja kriitilisus, mis on tõesem esimese kolme pada kohta, mis asuvad Kaksikutes. Otsustusvõimetust leiab tihti aset. Elus võib aset leida mitmeid tagasipõrkeid ja konflikte.

Punarvasu Pada 1 – On seotud Jääraga, täpsemalt Marssiga. See pada on seotud liikumise, seikluse ja juhtivate omadustega. Fookuses on sõprussuhted, eesmärgid ja grupi ettevõtmised.

Punarvasu Pada 2 – On seotud Sõnniga, täpsemalt Veenusega. See pada on väga materialistlik.

Punarvasu Pada 3 – On seotud Kaksikutega, täpsemalt Merkuuriga. Väga intellektuaalne, teaduslik ja suure kujutlusvõimega.

Punarvasu Pada 4 – On seotud Vähiga, täpsemalt Kuuga. See pada on seotud vanemlikusega, hoolitsemisega, mis toob välja emalikkuse. Jupiter on selles nakshatras kõrgendatud olekus.

Lagna Punarvasu nakshatra – Viitab Rama mitmele imagole ja Vishnu inkarneerumisele, et saada sellest tähekogumist aru. Need inimesed on väga heategevuslikud ja edukad äris.

Päike Punarvasu nakshatra – Puhta hingega, nad on heategijad ja kuulsad. Suurepärane intellektuaalne võimekus ja anded kommunikatsiooni valdkonnas. Õnnelikud ja sõbralikud.

Kuu Punarvasu nakshatra – Emotsionaalselt kurnatud, suure enesekontrolliga, religioosne, otsustamatu ja muutliku meelega. Suur sisemine jõud tõusta kui „fööniks tuhast“.

Merkuur Punarvasu nakshatra – Mõtlik, intellegent, mõtleja, hea kõnevõime ja eneseväljendus. Huvitub teadusest. Pehme ja meeldiv kõnemaneer, kirjutaja ning kirjastaja.

Veenus Punarvasu nakshatra – Poeetiline, kirglik, lõbus, näitleja, meeldib kanda juveele ja kalliskive.

Marss Punarvasu nakshatra – Agressiivne, aktiivne, entusiastlik, motiveeritud, vabadust armastav, tegudele orienteeritud.

Jupiter Punarvasu nakshatra – Filosoofiline, inspireeriv, heategevuslik ja spirituaalne. Tark ja hariv, kes huvitub usulistest süsteemidest ja rituaalsetest traditsioonidest.

Saturn Punarvasu nakshatra – Saturn on õnnetuse, raskuse ja hävingu sümbol. See hävitab kõik vanad ja halvad harjumused, et lasta sündida uutel.

Rahu Punarvasu nakshatra – Rahu selles nakshatras on väga uitava meelega, kes otsib pidevalt ennast. Tal on psühholoogiline vajadus teiste eest hoolitseda ja emalikust väljendada.

Ketu Punarvasu nakshatra – Ketu siin õpib spirituaalset enesearmastust ja sageli toob muutusi esile, mis muudab inimest avaramaks, rahulikumaks ja õnnelikumaks

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.