Nakshatra Hasta

nakshatra-HastaKuu poolt juhitud nakshatra.

Hasta – Vahemikus 10˚00´ Neitsi kuni 23˚20´ Neitsi

Hasta nakshatra tuleneb Merkuuri mõju all, mida juhib Kuu. Hasta on kolmeteistkümnes nakshatra, mida kutsutakse „Üks, kellel kuldsed käed“. Selle tähekogumi sümboliks on käelaba, mis taevast vaadeldes annab inimkonnale oma õnnistuse. Juhtiv Kuu ja Neitsi märk kombineerivad siin suure mentaalse, loova energia, mis hea kõneoskusega omab transformeeruvat energiat. Neil inimestel on meeldiv ja humoorikas temperament.

Nad on väga oskuslikud oma kätega, mistõttu saaksid neist head käsitöölised ja kunstnikud. Hasta annab võimekuse viia oma eesmärgid koheselt ellu, süvendades neis töökust, pühendumust. Hastat nimetatakse kõige töökamaks ja loovamaks nakshatraks.

Jumalikuse sümboliks on Savitar, mis tähendab esimest päikesekiirt. Savitar on lõbus ja meeldiv persoon. Teda kujutatakse alati naeratavana. Talle on iseloomulik mängulisus, lõbustused ning erinevad mängud. Savitar on oma kätega ääretult osav. See muudab Hasta seotuks kõigega, mida tehakse kätega. Selle sümboolikaga me muudame kõike, mida me oma kätega puudutame. Võimas tervendav intelligents, mis on võimeline eemaldama kogu ignorantsi. Hasta soodustab meditatsiooni, joogat ja teise praktilisi enesearendamisemeetodeid.

Nad teavad, kuidas teisi inimese mõjutada, seega võivad neist saada head diplomaadid. Neil on hea vastupanuvõime konfliktidele, seega saadavad nad hakkama kõigega, mis nad ette võtavad. Nad on väga aktiivsed ja huvituvad igasugusest spordist, olgu tegemist mentaalse või füüsilise spordiga.

Varjuküljena võime öelda, et koostöö on oluline, et oma eesmärke saavutada. See koostöö ei ole seotud sõprusega, sest neil on raske kedagi usaldada. Pole ime, miks kätlemist peetakse kõige tavalisemaks koostöösümboliks, kuid sellel pole kahjuks midagi pistmist usaldusega. Paindlik, just kui kameeleonlik muutumine on selles kogumis märgatav. Raskused, piiratused võivad elu algusfaasis esineda. Tundliku tervisega võivad esineda probleemid. Neitsi on tervise poolest kõige haavatavam märk. Oskuslik kelm, meeldiv valetaja, mängur, kriitilisus ja kaval iseloom võivad olla märgatavad iseloomuomadused siin.

Hasta Pada 1 – On seotud Jääraga, täpsemalt Marsiga. See pada annab lõppematu energia ja muudab inimese eksperimenteerivaks matemaatikas ja kirurgias.

Hasta Pada 2 – On seotud Sõnniga, täpsemalt Veenusega. On seotud loovuse ja artistlikkusega, kus inimene on lõbusa ja ausa natuuriga.

Hasta Pada 3 – On seotud Kaksikutega, täpsemalt Merkuuriga. See pada on seotud nutikuse ja kavalusega. Isik on väga intelligentne.

Hasta Pada 4 – On seotud Vähiga, täpsemalt Kuuga. See pada on keskendunud pereeluga, tähtsustades materiaalset turvatunnet.

Lagna Hasta nakshatra – Väga paindliku natuuriga, mis on võimelik „multitaskima“ mitut kohustust korraga. Meeldiv ja sotsiaalne inimene, kes on meelelahutuslik, atraktiivne, austatud ja humaanne.

Päike Hasta nakshatra – Mõjukas, pragmaatiline, teadvusjanuline, detailidele orienteeritud, suurepärane kirjutamiseoskus, millele kaasneb hea analüütiline oskus.

Kuu Hasta nakshatra – Loov, naeratav, atraktiivne, sõbralik, tujukas, tundlik, hea mäluga.

Merkuur Hasta nakshatra –  Äriliselt hea mõtlemine, intelligentne, head analüütilised võimed, hea kirjutaja ja suhtleja.

Veenus Hasta nakshatra – Artistlikud, meeldiva kõnemaneeriga, siirad, huvituvad muusika kuulamisest, tervendajad, head majapidamistööde teostamisel ja kokkamisel.

Marss Hasta nakshatra – Pühendunud, eesmärgile suunatud, kaitsev, distsiplineeritud, põikpäine ja vahel frustreerunud.

Jupiter Hasta nakshatra – Huvitub astroloogiast ja okultismist, hea õpetaja, tervendaja ja hiromant.

Saturn Hasta nakshatra –  Pragmaatiline, nutikas, organiseeritud, talendikas kaubanduses.

Rahu Hasta nakshatra –  Rahu siin nakshatras soodustab isiku kaitseid kontrollida enda saatust läbi enda pingutuste. Hasta intellektuaalne omadus võib piirata spirituaalselt kasvu, mistõttu võib inimene tunda palju usaldamatust ja hirmu.

Ketu Hasta nakshatra – Ketu toob selles märgis palju frustratsiooni, aga selle asetuse essent peitub võimes näha elu piiridest väljaspool. Ketu selles märgis tegeleb meele konfl6iktide ja illusioonidega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.