Nakshatra Dhanishtha

DhanishthaMarsi poolt juhitud nakshatra.

Dhanista –  Vahemikus 23˚20´  Kaljukits kuni 06˚40´ Veevalaja.

Dhanista tuleneb Saturni mõjude all, mida juhib Marss. See on kahekümne kolmas nakshtra ning seda kutsutakse Delfiiniks, „Sümfoonia täheks“. Nad on liberaalsed, julged, praktilised, võimukad ja kaastundlikud. Need inimesed on tihti rikkad, armastavad muusikat ja on laulmisetalendiga. Neil inimestel on oskus olla väga head kuulajad ja filosoofilised. Neid huvitab spirituaalsed ja okultistlikkud teadmised. Need inimesed on sotsiaalsed, kellele meeldib kuuluda gruppi.

Jumalik sümbol on Kaheksas Vasus, Külluse jumal, valguse ja energia taevalik jumal. Vasus tähendab valgust, mis viitab heategevuslikkusele ja voorustele. Kaheksa Vasust on: Päike, Kuu, Maa, Tuli, Vesi, Tuul, Taevas ja Tähed. Need Vasused on sümbolid, mis annavad maale küllust ja õnne materiaalsel tasandil. Need kaheksa sümbolit kannavad endas mitmete nakshatrade energiat. Need Vasud muudavad inimese rikkaks ja musikaalseks. Nad on hea sportlased, sest ajastus ja rütm on spordis väga tähtis. Nad on head võimelimises ja pallimängudes, kus ajastus on äärmiselt tähtis.

Varjuküljena võib neil isikutel esineda liigne materiaalsus. Nad on ahned, ambitsioonikad ja armukadedad teiste varade üle. Marssi valitsemise tõttu on nad väga armutud, isekad, südametud, ülbed, vaidlejad ja kättemaksuhimulised. Nad peavad arendama kannatlikkust ja järjepidevust, et tulla toime eluraskustega. Marssi ei peeta heaks planeediks perekondlikes suhetes. Kaljukitses olev pool omab suuremaid probleeme kui Veevalaja poolel olev osa. Veevalaja on Kaljukitsest isetum ja teisi teeniv sodiaagimärk. Perekondlikud probleem on võimendatud, kui Marss, Saturn, Rahu või Ketu on selles nakshatras, eriti Kaljukitse pooles. Kui sellel asetusel on mingisugune ühendus seitsmenda majaga, on sellel isikul peaaegu, et võimatu elada rahulikku perekondlikku elu. Enamik Vähi tõusutähega, kelle seitsmendas majas on planeedid  Kaljukitses, on problemaatiline perekondlikelu.

Dhanistha Pada 1 – On seotud Lõviga, täpsemalt Päikesega. On seotud suurte ambitsioonidega, mis juhib inimese ilmalikke saavutusteni. See võib olla agressiivne.

Dhanistha Pada 2 – On seotud Neitsiga, täpsemalt Merkuuriga. Oskuslik ja kommunikeeruv. Annab edu enda valitud projektidest, head kognitiivsed võimed, mis on seotud muusika ja atleetlikkusega.

Dhanistha Pada 3 – On seotud Kaaludega, täpsemalt Veenusega. Optimistlik, õnnelik, sotsiaalne, musikaalne ja rikas. On seotud nendega, kes on seotud muusika, kunsti ja astroloogiaga.

Dhanistha Pada 4 – On seotud Skorpioniga, täpsemalt Marssiga. Rütmiline, mis annab energiat suureks loovaks tööks. Sõjakas natuur ja sportlik sihikindlus annab füüsilise võimekuse.

Lagna Dhanistha nakshatra – Ambitsioonikas, idealistlik, distsplineeritud, liberaalne, konservatiivne, ülbe, rikas ja väärikas.

Päike Dhanistha nakshatra – Sotsiaalne, rikas, stressirohke elu, töökas, küüniline, vihaprobleemid.

Kuu Dhanistha nakshatra – Rikas, liberaalne, teistsugune, struktueeritud, organiseeritud, huvitub muusikast, luule ja on põikpäine.

Merkuur Dhanistha nakshatra – Räägib aeglaselt, suur keskendumisvõime õpingutesse ja kirjutistesse. Hea ärivaist.

Veenus Dhanistha nakshatra – Külm armu- ja inimsuhetes. Korralikud ja puhtad harjumused. Huvitatud muusikast ja laulmisest, teab kuidas rikkaks saada.

Marss Dhanistha nakshatra – Marss on selles tähekogumis kõrgendatud olekus. Fokusseeritud, eesmärgile orienteeritud, kannatlik ja kontrollitud käitumine.

Jupiter Dhanistha nakshatra – Jupiter on siin nakshatras nõrgestatud seisus. Liialt materialistlik, ahne  ning puudulik huvi kõrgema tarkuse vastu.

Saturn Dhanistha nakshatra – Struktueerutud, organiseeritud, keskendunud, materialistlik, äriline mõtlemine, hea maine ja poliitiline.

Rahu Dhanistha nakshatra – Viitab hingele, mis tunnustab enda ebameeldivusi, kuid siiski saavutab suurima rikkuse ja valgustuse.

Ketu Dhanistha nakshatra – Ketu, vaimsuse sümbol, mis asetseb materiaalsuse tähes, suunab isiku materiaalsusest eemale, et asuda hinge sügavamale rännakule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.