Nakshatra Bharani

BharaniVeenuse poolt juhitud tähekogumid.

Bharani –  Vahemikus 13˚20´ Jäär kuni 25˚40´ Jäär.

Bharani nakshatra on Marsi mõju all, teda juhib Veenus. See on teine tähekogum ning seda kutsutakse „Piirangute täheks“, mis viitab töökusele ja distsipliinile. Seega Bharani näitab Jäära omadusi, mis on distsiplineeritud, kontrollitud, töökas, entusiastlik ja energiline.

Loomalik sümbol on mees-elevant, mis väljendab võimet kanda enda õlul inimkonna raskusi. Jumalik sümbol on sellel nakshatral Yama, surmajumal, kes on Saturni poolvend. Ta on Jumal Shiva teener. Yama tähendab kontrolli, mis viitab joogalisele tegevusele, näiteks meditatsioon, hingamise kontroll või jooga. Yama tähendab karma kogemist selles vahetus elus. Yama tähendab ohverdust ja distsipliini. 

Varjuküljena võib näha selle nakshatra raskusi ja kannatusi, mida selles elus kogetakse. Inimene võib olla püsimatu, ärrituv ja kannatamatu. Uhkus, ülbus ja vastupanu võib esineda. Tulenevalt Marsi ja Veenuse mõjudele, võib isik olla seksuaalselt väga üleküllastunud ja nartsissistlik. Vahel on inimene äärmiselt tugeva moraaliga, hukkamõistev ja viib asjad ekstreemsuseni.  Kuna seda nakshatrat juhib Yama, sõjakas jumal, annab see kohesed karmalised tulemused oma tegudele, mis võivad viia karistuse ja vangistuseni.

Bharani on Daksha tütar ja Chandra naine, kes on õnne jumalanna, seega seostatakse seda tihti rikkuse, ilmaliku armastuse ja jumaliku lakshmiga. Bharani inimestel on tihti suured ja ekspressiivsed silmad, suur pea, keskmise suurusega huuled ning ebameeldiv naeratus.

Bharani Pada 1 – On seotud Lõviga, täpsemalt Päikesega. See on seotud loovuse, enesekesksusega ja hea vastupidavusega. Neil on tugev tahtejõud.

Bharani Pada 2 –  On seotud Neitsiga, täpsemalt Merkuuriga. See on seotud teenistuse ja töökusega. Head organisaatorivõimed ja püsimatus on iseloomulikud.

Bharani Pada 3 – On seotud Kaaludega, täpsemalt Veenusega. See näitab võimet suhestuda ja harmoniseeruda teistega.

Bharani Pada 4 –  On seotud Jääraga, täpsemalt Massiga. Isik võib olla leiutaja ja innovatiivne, plahvatuslikku energia ja pöörane.

Lagna Bharani nakshatra – Keskmist kasvu, töökad, julged, juhtivad, uhked ja enesekindlad. Huvituvad spordist, jahipidamisest ja tulest.

Päike Bharani nakshatra – Päike on selles nakshatras kõrgendatud olekus. Need inimesed on intelligentsed, omavad juhiomadusi, autoriteeti ja militaristi natuuri. Neile meeldiv võim, nad on taktitundelised, loovad, aga omavad probleeme viha ja uhkusega. Päike selles positsioonis toob kuulsust, nime ja õnne.

Kuu Bharani nakshatra – Atraktiivsed, karismaatilised ja juhiomadustega. Nad on kohusetundlikud, nutikad oma tegemistes, on uuriva meelega, tervendajad ja huvituvad okultismist.

Merkuur Bharani nakshatra – Nende kõnemaneer on kirglik ja energiline. Nad võivad olla suhteeksperdid, kohtingugurud, romantilised nõudandjad, kosjasobitajad, autorid või artistid.

Veenus Bharani nakshatra – Need inimesed on kirglikud, sensuaalsed ja suure seksuaalseihaga. Nad huvituvad moe, disaini, ilu ja toidutööstusest.

Marss Bharani nakshatra – Need inimesed on kirglikud, agressiivsed ja suure seksuaalseihaga. Huvituvad moest, disainist, ilust ja hotellindusest.

Jupiter Bharani nakshatra – Märgib kirglikku inimest, kes otsib tarkusi läbi inimsuhete ja sensuaalsuse. Nad on õpetajad, kes jagavad oma tarkusi kirega. Nad on head disainis ja loovuses.

Saturn Bharani nakshatra – Saturn on selles nakshatras nõrgestatud olekus. Saturn on oma loomult külm planeet ning Bharani on äärmiselt kirglik ja kuum tähekogum, seega Saturn ei ole võimeline hästi toimima ja frustreerub palju. Inimene võib olla hea ehituses ja tootmises.

Rahu Bharani nakshatra – Rahu siin on hoolitsev ja hooliv. Inimene on võimeline saavutama kõike, mis ta soovib.

Ketu Bharani nakshatra – Ketu on eemaldunud ja peidus astroloogiline punkt. Ketu siin ei ole huvitatud seksuaalsusest ja võib olla võimetu end seksuaalselt väljendama, mis võib väljenduda negatiivsete energiatena.

Bharani inimesi köidab karjääriliselt kirjastaja, kirjanik, meelelahutustööstus, okultism, psühholoogia, ettevõtja ja ehitaja elukutsed.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.