Nakshatra Ashlesha

nakshatraAshleshaMerkuuri juhitud nakshatrad.

Ashlesha – Vahemikus 16˚40´ Vähk kuni 30˚00 Vähk.

Ashlesha on müstiline üheksas nakshatra, mis tuleneb Kuu mõjude all, mille juhtplaneediks on Merkuur. Seda kutsutakse „Klammerduvaks täheks“, kuna neile meeldib klammerduda objektidesse/subjektidesse, kellele/millele nad parasjagu keskendunud on.

Jumalikuks sümboliks on sellel tähekogumikul Ahi, tarkuste uss, mida iseloomustab kundalini energiaid, mis asuvad meie alaseljas. Kui need energiad aktiveerida, siis võivad need tuua esile müstilised võimed. Ashlesha inimestel on maosilmad. Nad on filosoofilised, mõtlikud ja iseseisvad. Neile on omane sügavamõtteline ja intelligentne mõtteviis. Neil on mingisugune magneetiline külgetõmme, mis teeb neid sensuaalseteks ja võrgutavateks.

Varjuküljena võivad nad olla emotsionaalselt ebastabiilsed, murelikud ja hirmul. Nad võivad ärrituda kergesti ja olla tundlikud. Nendel inimestel võib puududa distspliinitunne, mistõttu võib neil tekkida söömishäired. Nad ei talu mingitlaadset isiklikku alandust. See nakshatra on intellekti ja emotsioonide lahinguväli, mis õpetab neile raskeid õppetunde. Nad peavad õppima olema tänulikud ja aktsepteerima elureaalsust täies julguses. Kuna see nakshatra on juhitud Kuu poolt, siis meditatsioon soodustab sügavamõtteliste avastuste ja tasakaalu tekkimist.

Ashlesha Pada 1 – On seotud Amburiga, täpsemalt Jupiteriga. See on seotud raske tööga, vaenlaste ning haigustega.

Ashlesha Pada 2 –  On seotud Kaljukitsega, täpsemalt Saturniga. See on seotud ambitsioonidega, kelmuse ja pettusega.

Ashlesha Pada 3 – On seotud Veevalajaga, täpsemalt Saturniga. See on seotud okultsimi, mis on seotud skeemitamise ja saladuslikusega.

Ashlesha Pada 4 –  On seotud Kaladega, täpsemalt Jupiteriga. See on seotud igasuguse illusiooniga. Selles padas inimene saab suure tõenäosusega teistelt pidevalt tüssata. Inimesed pole isikuga aus ega ei näita oma tegelikku natuuri.

Lagna Ashlesha nakshatra – Sensuaalne, võimeline suureks pingutuseks, teenindusele orienteeritud. Võib olla manipulatiivne ja petliku natuuriga.

Päike Ashlesha nakshatra – Põikpäine, ärile orienteeritud ja hea suhtlemisoskusega.

Kuu Ashlesha nakshatra –  Müstiline, astroloogilised teadmised, intuitiivne ja peab oma dieeti jälgima.

Merkuur Ashlesha nakshatra – Manipulatiivne, kalkuleeriv ja kaval ärimees.

Veenus Ashlesha nakshatra – Võib olla seotud ebatervislikke suhetega, sest Kuu on pühendunud ja emotsionaalne. See väljendab tingimusteta ja isetut armastust nagu ema. Veenus on romantiline ja tingimustega armastus ja kui Veenus tuleneb Kuu mõju alla, võib Veenus muutuda veel emotsionaalsemaks ja võimetuks säilitame piire, mis on tervislikus suhtes olulised.

Marss Ashelsha nakshatra – Marss on siin nõrgestatud olekus. Agressiivne, kiire mõtleja ja vaidlushimuline.

Jupiter Ashelsha nakshatra – Intelligentne, akadeemiline, tarkusi täis ja suhtleja.

Saturn Ashlesha nakshatra – Emotsioonidega mõtleja ja suhtleja. On distsplineeritud, organiseeritud ja struktueeritud.

Rahu Ashlesha nakshatra – Nutikas, teaduslik, meeletult palju ideid.

Ketu Ashlesha nakshatra – Annab häid tulemusi, kui on aspektitud Jupiteriga. Isik on väga spirituaalse natuuriga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.