Nakshatra Anuradha

AnuradhaSaturni poolt valitsetav nakshatra.

Anuradha – Vahemikus 03˚20´ Skorpion kuni 16˚40´ Skorpion.

Anuradha tuleneb Marssi mõju all, mida juhib Saturn. Anuradha on seitsemeteistkümnes nakshatra, mida kutsutakse „Edu täheks“, mida sümboliseerib vesilill. Vesilill peegeldab õitsengut peale raskusi ja takistusi. Juhtplaneet Saturn viitab vaimsetele väljakutsele, millele tuleb vastu seista seista selles tähekogumikus.

See kogum on täies ulatuses Skorpioni tähtkujus, mida valitseb Marss. Need inimesed on vaprad ja julged, kellele meeldib reisida. Neil on distsipliini ja organisaatorivõimed. Põhiline jumalik sümbol on Mitra „Sügavaim sõber“, kes on sõpruse ja partnerluse jumal.

Ta propageerib koostööd inimeste vahel. Anuradha indiviidid on kaastundlikud, pühendunud ja võimekusega teisi armastama. Anuradha annab suhetes tasakaalu, väärtustades ja austades nii teisi kui end. Anuradha on eesmärgile orienteeritud tähekogum, millel on võime luua ja säilitada suhteid, samal ajal jäädes isiklikes eesmärkides kindlameeleks.

Nad on äärmiselt uudishimulikud, mille tõttu reisivad nad palju. Nad kohanevad uue keskkonnaga tavapärasest paremini, võrreldes teiste nakshatratega. Välismaal elamine pakub neile suurt rahuldust ja see on neile väga kasulik.

Teine oluline jumal sel nakshatral on Radha, mis annab jõudu jumaldada. Anuradha peamine motivatsioon on õiglus ja õige tegu. Enamik Anuradha inimesed suunavad oma energia millegi pühama jumaldamisse. Anuradha isikud on kõige produktiivsemad, kui nad saavad oma energiaid teistega kombineerida. Hoolimata oma pidevast vajadusest teistega suhelda, paljud selle tähekogumiku inimesed veedavad aega üksi.

Selle nakshatra varjuküljena saame välja tuua üleloomuliku armukadeduse ja kontrollivajaduse. Skorpion on fikseeritud märk, kellele meeldib inimesi ja olukordi kontrollida. Varajane elu võib olla raske. Okultsmi liigkasutamine isekatel eesmärkidel, frustratsioon, madal tolerants, vihaprobleemid võivad olla osaks nende isikust. Lisaks vanemliku hoolitsuse puudulikus võib tingida aeg-ajalt ilmuva melanhoolsuse. Nad peavad jälgima enda dieeti, sest nad ei suuda kontrollida end söömis-ja joomisharjumusi. Üldiselt on nad elujanulised isikud.

Anuradha Pada 1 – On seotud Lõviga, täpsemalt Päikesega. See pada toob arusaamise oma sisemisest MINA-st ja oma vajadustest. On oht ülemäärasele uhkusele ja isik peab seda kontrollima, kui ta tahab seda energiat positiivselt ära kasutada.

Anuradha Pada 2 –  On seotud Neitsiga, täpsemalt Merkuuriga. See pada on seotud jätkusuutliku õppimisega, distsipliini, kriitikameele ja organisaatorlike võimete arendamisega. Numbrid, kalkulatsioonid ja kvalifikatsioonid on põhilised.

Anuradha Pada 3 – On seotud Kaaludega, täpsemalt Veenusega. Huvitub muusikast, kunstist ja isik on äärmiselt sotsiaalne persoona.

Anuradha Pada 4 – On seotud Skorpioniga, täpsemalt Marsiga. Loob meeletu ja intensiivse energia, et tegeleda kõige esoteerilise ja eksootiliste asjadega. Planeedid siin padas funktsioneerivad meeletu kire ja emotsiooniga.

Lagna Anuradha nakshatra – Atraktiivne, kirglik, uitaja, pühendunud vaimsetele eesmärkidele, saladuslik, tujukas, peab järgima dieeti, truudusetu.

Päike Anuradha nakshatra – Nähakse organisatsioonide loojate ja juhtidena. Huvitab poliitika, edukas, vastutustundlik, austusväärne, atleetlik, pühendunud.

Kuu Anuradha nakshatra – Originaalse mõtlemisega, elutark, tõetruu, karismaatiline, töökas, vapper, rikas, tuleb raskustega toime.

Merkuur Anuradha nakshatra – Suhtlemisehirm, sügavad mõtlejad, astroloogid ja füsioterapeudid.

Veenus Anuradha nakshatra – Magneetiline, kõrge libiido, armukade, ebastabiilsed suhted, müstiline, pühendunud ja armastab spirituaalselt.

Marss Anuradha nakshatra – Sõdalane, kirurgid, saladusehoidjad, uurijad, kontrollivad, revolutsionäärid.

Jupiter Anuradha nakshatra – Head teadmised okultismist ja salajastest teadustest.

Saturn Anuradha nakshatra – Ei suuda hoida struktuuri, töökas, karmaline pagas, emotsionaalne stress, müstiline.

Rahu Anuradha nakshatra – Viitab paljudele karmalistele kohustustele. Anuradha teeb meile selgeks meie ühenduse oma sisemise minaga. Saturn õpetab Rahu oma energiaid kontrollima, et viimane saaks neid positiivsemalt väljendada.

Ketu Anuradha nakshatra – Viitab seotusele Kundaliniga eelmises elus. Saturn näitab eelmistes eludes kantud kohustusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.