Nakshartra Chitra

Marsi poolt juhitud nakshatra.

Chitra18Chitra – Vahemikus 23˚20´ Neitsi kuni 06˚40´ Kaalud.

Chitra tuleneb Merkuuri ja Veenuse mõju all, mida juhib Marss. Seda kutsutakse „Võimaluse täheks“, mida sümboliseerib juveel või pärl. Chitra tähendab „Briliantset“ „ Kõige ilusamat“ või „Kõige säravamat“. See peegledab mitmeid erinevaid värve. See võib tähendada väga ilusat maaliteost.

Chitra inimesed on tihti väga atraktiivsed, karismaatilised ning dünaamilised. Neil on artistlikkust ja oskust teha oma tegemisi loovalt. Nendega on hea vestelda. Nad võivad kanda väga säravaid riideid ja juveele. Nad on lilledest ja teistest esemetest, mis peegeldavad naturaalset ilu, lummatud. See tähekogum on suurepärane muusika, tantsu ja draama õppimiseks.

Välimuselt on neil väga ilusad silmad ja kehaehitus. Chitra Kaalude padas olevad inimesed on huvitatud juveelidest ja vääriskividest. Nad armastavad kanda vääriskive, sõrmuseid ja nende abil isegi raha teenida.

Chitra on äärmiselt loov nakshatra. Chitra Neitsi padades, siin Marss juhib isikut intelligentselt võitma lahinguid, raskusi ja õpetab oma eesmärke saavutama.Kuna Neitsi on detailidele orienteeritud, on siin tavaline detailide üle nurisemine ja imperfektsuse otsimine. Siin Marss annab lisaenergiat otsimaks vead lepingutes, projektides või üldse töös mida nad teevad.

Jumalik sümbol on Tvashtar, universumi arhitekt. Tal on võime omandada kõik elus hea. Chitra annab meile õiguse saada enda hea karma vilju. Chitra on spirituaalselt väga sügav ja tema peamine ülesanne on näha läbi universumi illusioone. Nad on äärmiselt motiveeritud enda tõe järgimises. Tvashtar tähendab pikaaelisust, õnne ja võimu. Nad on säravad, karismaatilised ja võimukad. Need inimesed annavad alati endast kõik, hoolimata tegevusest. Chitra inimestel on põhimõtteliselt kahte tüüpi elukogemusi, millest üks on teadmatus enda spirituaalsest võimekusest ja teine on enda kõrgema MINA tunnetamine läbi elu.

Neil inimestel tekivad inspiratsiooni välgud ning neil on suur eneseteostus tahe. Kuna Chitrat juhib Marss ja naistiiger, ning tulenevalt nende suurest kiirest ja ihast, peavad nad õppima kontrollima enda kõrget libiidot.

Selle nakshatra varjuküljena võime nimetada enesekesksust, ülbust ja suurt ego. Nende peamine motivatsioon on kama ehk iha. Enesekesksus ja suur ego on tavalised, seega peaksid nad keskenduma oma ego suretamisele, mitte selle upitamisele. Sõna „ego“ tähendab jumala välja jätmist. Chitra sümbol teemant tähendab raskusi ja seisakuid, mida meel peab läbima, et saavutada maksimaalne tugevus. Eemaldada tuleb kogu illusioon ja keskenduda tuleb reaalsusele ning põhilisele. Tavaliselt eluraskustes Chitra inimestel tekitavad just raskustes need inspiratsiooni välgud, mis viivad nad oma kõrgema MINANI. Siis muutuvad Chitra kannatused ülimaks loovuseks ja iluks.

Chitra Pada 1 – On seotud Lõviga, täpsemalt Päikesega. See pada toob isiklikku glamuuri, paralleeleselt üritab see pada jõuda enesetäiuslikkuseni. Selles padas on suur võimekus hoida saladusi.

Chitra Pada 2 – On seotud Neitsiga, täpsemalt Merkuuriga. See pada on väga intelligentne, haritud ja akadeemiline. Väga distsiplineeritud pada, millele meeldib lõpetada kõigega, millega alustab. Marssi agresiivse natuuri tõttu ja Neitsi võimekusega olla detailne, saaksid neist väga head advokaadid.

Chitra Pada 3 – On seotud Kaaludega, täpsemalt Veenusega. See pada keskendub inimsuhetele ja harmooniale. Väga enesekeskne, kõrge libiido ja sotsiaalsus võib vahel viia suhtevälisele afäärini.

Chitra Pada 4 – On seotud Skorpioniga, täpsemalt Marsiga. See pada on maagiline ning müsteeriline. Veel kirglikum ja saladuslikum. Neist saavad head reisijuhid ja artistid.

Lagna Chitra nakshatra – Multitasking, kannab värvikaid riideid, juveele ja olemuselt ekspressiivne, aus ja ihkab vaimset vabanemist.

Päike Chitra nakshatra – Tugev intellekt, eriti akadeemilistes toimingutes. Juhiomadused ja suur vajadus tähtsuse ja tunnustuse järgi.

Kuu Chitra nakshatra – Ilusad, atraktiivsed silmad, artistlikud, head armastajad, populaarsed, intuitiivsed ja prohvetlikud.

Merkuur Chitra nakshatra – Detailidele orienteeritud, organiseeritud, planeerijad, kirjanikud, kirjastajad, töö raadios, TV või filminduses.

Veenus Chitra nakshatra – Ilus, huvitub kunstist, fotograafiast, muusikast, sisekujundusest, arhitektuurist. Riide ja juveelimeistrid.

Marss Chitra nakshatra – Võistlushimuline, otsekohene, sõjakas, oskuslik võitluskunstides, suur libiido, hea immuunsüsteem. Tegevväelane või politseinik.

Jupiter Chitra nakshatra – Advokaadid, kohtunikud, preestrid, religioossed isikud ja inimesed, kellel on teadmisi iidsetest kirjutistest.

Saturn Chitra nakshatra – Distsiplineeritud, intelligentne, kriitiline, arhitektid ja sisekujundusliku oskused.

Rahu Chitra nakshatra – Rahu on siin väga illusoorne, kus inimene võib elada valet või ebarealistlikku elu. Huvitub videomängudest ja fotograafiast.

Ketu Chitra nakshatra – Isiksust muudetakse ning protsess saab olema valus, sest ego eemaldub, et sisemine hing saaks avalduda. Ketu on spirituaalne sõdalane, kes seisab julgelt vastu elu raskustele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.