Truudusetud partnerid astroloogias

rahu Tänane artikkel räägib petmistest abielus või suhtes. Saame teada, kuidas näha astroloogilises kaardis, kas sinu partner võib petta või sina võid ise petta.

Astroloogias juhib partnerlust ja abielu 7. maja. Sünnikaardis on abielu tähistajaks Veenus ja Jupiter.   

Kui sa hindad enda horoskoopi või oma partneri horoskoopi, siis vaatle:  7. maja olukorda, 7. maja valitsejat ning mis planeedid on ühenduses 7. majas.

Põhiline näitaja truudusetul isikul on Kuu, Veenuse ja  7. maja nõrgestatus Rahu ehk Põhjanaela poolt.

Rahu on ainuke planetaarne punkt, mis annab ekstreemsed seksuaalsed ja kirglikud soovid. Kui sinu Kuu või Veenus on ühenduses Rahuga, see annab soodumuse teile või  partnerile, kes võib teid petta või olla teiste vastassoo isikudega väga flirtiv.

Flirt ja petmine on erinevad asjad. Sõltuvalt planeetide kraadidest, saame teada, kui kaugele oma tegudes minnakse (mida kaugemal on planeedid üksteisest, seda vähem on ühenduse negatiivseid mõjusid tunda).

Järgmiseks vaatame kas Rahu asetseb 7. majas. Kui Rahu on 7. majas, siis suure tõenäosusega kahjustab ta seda maja. See võib viia isiku kokku  inimesega, kes ei rahulda sinu vajadusi. Kui suhtes pole vajadused rahuldatud, hakkavad isiku ihad kiirgama suhtest väljapoole ja otsitakse uusi partnereid, kelle abil oma vajadused rahuldada.

Rahu 7. majas loob tulevikuvisiooni suhtest, milles isik peab olema. Oma ideaali poole püüeldes puudub teadmine, kuidas seda teha. Rahulolematus suhtega tekitab partnerites suurt stressi ning võidakse lahku minna, sest ei osata suhte ja ideaalidega toime tulla.

Miks on Kuu seotud? Kuu on sinu meel ning kui sa petad oma partnerit, siis su meel ja mõistus tegi otsuse petta (näiteks broneerida tuba hostelisse)

Miks Veenus? Veenus tähistab abielu, armastust ja pühendumust. Kui Veenus on nõrgestatud, siis ei pruugi sa sisemiselt olla pühenduv ja armastav inimene.

Järgmisena vaatame  planeeti, mis kontrollib 7. maja – kas see on tugev ning heas seisus?

Näiteks Neitsi tõusumärk, seega Jupiter kontrollib 7. maja (Kalade märk). Oletame, et Jupiter on mingis majas ühenduses Rahuga ehk tekib Guru-Chandal jooga, mis muudab inimese avatud mõttemaailmaga ja väga uudishimulikuks isikuks, seega on tegemist positiivse kombinatsiooniga.

Kui see ühendus juhtub 7. majas, algavad probleemid ja tekib küsimus, kui pühendunud sa oled oma suhtes. Uudishimulik ning avatud natuur 7. maja sfääris võib tõsiselt kahjustada isiku suhteid oma partneriga ning viia lahutuseni.

Kui Kuu, Veenus ja 7. maja valitseja on ühenduses Ketuga ehk Lõunanaelaga, mis siis saab? Kas partner petab? Absoluutne EI!!

Kui Veenus ja Ketu on ühenduses, loob see väga pühendunud ja lojaalse partneri. Ketu on väga vaimne planeet ning see ei kahjusta nii negatiivselt kui Rahu. See paneb sind suhtuma oma suhtesse ja partnerisse väga spirituaalselt ja vaimselt. Vaimse suhtumisega inimene saab aru, et oma partnerit ei ole õige petta.-

Mis juhtub kui Kuu või Veenus on koos Saturniga või Saturn juhib 7. maja? See võib anda soodumuse truudusetusele, sest Saturn piirab ja võin tekitada frustratsiooni. Saturn on hilinemine ja annab tulemused alles hilisemas eas. Näiteks kui sa astud varajases eas püsisuhtesse, siis Saturn annab sulle märku, et liialt vara tegid seda . Saturn toob sulle partneri, kellega suhtes olles koged suurel määral frustratsiooni ja toimuvad pidevad tülid, mille tulemusena kas sina petad oma partnerit või partner petab sind.

Miks ei lase Saturn varajases eas loodud suhtel toimida?  

Saturn otsib küpsust. Isikud, kellel on Saturn 7. majas või valitseb seda maja, pole inimsuhete jaoks piisavalt küpsed. Neil on partnerluses palju õppida.  Alles 36. eluaastal isikud saavad küpseks ning on võimelised mõistma inimesi ning suhteid, mis on põhjuseks, miks ei soovitata neil isikutel astuda varajases eas püsisuhetesse, sest suhted võivad lahkuminemise tõttu tekitada mõlemale osapoolele suuri traumasid ning kaotusi. Saturni ja 7. maja karma kohta saate lugeda SIIT.

NB! Jupiteri aspekt neile punktidele pehmendab kombinatsiooni tulemit, seega võib isik hoopis midagi muud kogeda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.