Astroloogilised elemendid

astroloogia-elemendidNii India astroloogias kui ka lääne astroloogias on 12 sodiaagimärki jagatud nelja erinevasse gruppi, kus igas elemendigrupis on esindatud kolm sodiaagimärki ja astroloogilist maja.

Iga element on oma olemuselt erinevate omadustega.

Elementideks on Tuli, Õhk, Maa, Vesi.

Järgnevalt toon välja iga elemendi iseloomulikud omadused ja kirjeldused.

Tuli – Astroloogilised majad: 1; 5; 9. Sodiaagimärgid: Jäär; Lõvi; Ambur.
Inimesed, kellel sünnikaardis on tugev tule elemendi mõju sees, on väga energilised ja spontaansed. Olemusel on nad väga impulsiivsed ja kirglikud ning neil on suur kujutlusvõime.

Õhk – Astroloogilised majad: 3; 7; 11. Sodiaagimärgid: Kaksikud, Kaalud, Veevalaja.
Inimesed, kelle sünnikaardis on tugev õhu element sees, on väga aktiivsed ja nutikad. Neile meeldib oma energiat jagada mitme erineva tegevuse vahel. Äärmiselt intellektuaalsed isiksused, kellele meeldib kõike ratsionaliseerida, eriti oma tundeid ja ootusi.

Maa – Astroloogilised majad: 2; 6; 10. Sodiaagimärgid: Sõnn; Neitsi, Kaljukits.
Inimesed, kelle sünnikaardis on tugev maa elemendi mõju sees, on väga maised ja konservatiivsed inimesed. Hoiavad tugevalt kinni oma traditsioonidest ning on oma maailmavaatelt realistid, kes on kahe jalaga maapeal. Sellest johtuvalt reageerivad nad muutustele aeglaselt.

Vesi – Astroloogilised majad: 4; 8; 12. Sodiaagimärgid: Vähk, Skorpion, Kalad.
Inimesed, kelle sünnikaardis on tugev vee elemendi mõju sees, on väga tundelised ja emotsionaalsed. Nende kujutlusvõime ja emotsionaalne elu on äärmiselt rikas ja sügav.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.