Sade sati – 7.5 aastane Saturni transiit

Mis on Saturn? Saturn on meie karma. See on piirangud, hirmud, takistused, kohustused, vastutus, raskused, pühendumine.

Mis on Kuu? Kuu on meie meel, tunded ja mõistus. Kuidas me ümbritsevaga suhestume ja seda tajume. Ühtalasi on see meie prarabda karma ehk vältimatu karma.

Sade satiks nimetatakse perioodi, mil transiitne Saturn liigub sinu Kuust vaadatuna XII, I ja II majas. Kui ühes majas liigub Saturn keskmiselt 2.5 aastat, siis kokku teeb see kolme maja peale ~ 7.5 aastat kui Saturn mõjutab sinu emotsionaalset seisundit kõige enam. Kõige keerulisem periood on ajal, mil Saturn liigub üle sinu kuu ehk on ühenduses sinu nataalse Kuuga, sest siis avalduvad Saturni omadused kõige intentsiivsemalt. 

Sellel perioodil on kõige tõenäolisem, et kogeme õppetunde, mis õpetavad, treenivad ja muudavad meid vastutustundlikemaks kui kunagi varem. Selle transiidi ajal võime kogeda palju “negatiivset”, mis esmapilgul tekitavad ahastust, kuid peidavad endas suuri arenguid ja õppetunde.

Saturn viitab asjadele, mille osas peame olema rohkem kaastundlikud ja tagasihoidlikumad, et läbida raskused. Kogu see periood terviklikuna võib tunduda väga raske ning see võib olla sinu elu üks tumedamaid hetki, mil oled depressiivne, tänulik ja teadlik elu reaalsusest. Saturn on nagu kirurg, kes sel perioodil sinu hinge opereerib, et sealt ebavajalikud ja halvaloomulised kasvajad eemaldada. Operatsioon võib olla valikulik, kuid vajalik, et saaksid teada ja tunda oma tõelist potentsiaali. Protsessi käigus võid tunda meeletut agooniat ja frustratsiooni, aga tõsiasi on, et sa elad läbi oma karmat.

Milliseks kujuneb Sade sati, sõltub sinu Kuu ja Saturni märgist ja asetusest. Mitte kõik ei tunne Sade sati energiaid ning kõik Sade satid ei ole halvad. Vastupidi, see periood peidab endas väga suurt potentsiaali ja võimalust. Mulle tuleb koheselt meelde 2 isikut, kel toimus sel perioodil suur hüpe, mis muutis nende elusid kardinaalselt.

USA 45. president D.J Trump sai presidendiks Sade sati ajal kui Saturn liikus üle tema Kuu ning India peaminister Narendra Modi sai sel perioodil India peaministriks (mõlematel on Kuu Skorionist ning Saturn oli 2014-2017 liikumas Skorionis). See viitab ainult sellele, et olla juht oma riigis on nende karma, nende saatus, mis toob endaga kaasa suurenenud kohustused, piirangud ja palju vastutust.

Praegu on Sade sati käimas neil, kel Kuu Skorpionis, Amburis või Kaljukitses. Amburi kuumärgil on ees 2.5 aastat väljakutseid, mis peidavad endas palju õpetlikku, seega võtke omaks kõik, mida Saturn teile pakub.

Kui tunnete end Sade satist rusutuna, siis kõige parem ravim sellele on meditatsioon ja jooga. Mõlemad aitavad hoida oma meelt tasakaalus, et suudaksite tulla toime elus esinevate väljakutsetega. Sellel perioodil on tähtis mõelda selgelt ja valitseda oma emotsioone.

Olge õnnistatud!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.