Planeedid ja nende tähendused – Kuu

kuu

India astroloogias on kasutuses 9 planeeti, millest 7 on füüsilised kehad ja 2 on varjukehad.

Universumis keerlevad planeedid omavad kõik mingisugust tähendust, mis tähendab seda, et neist kiirgab teatud laadi energiaid, mis kanduvad meile üle. Klassifikatsiooni poolest jagunevad planeedid “headeks” ja “halbadeks” planeetideks.

Kuu

Kuu on meile lähedane ja see peegeldab Päikese valgust. Kuu on kõige nähtavam planeet meile. See ei põleta meie silmi ega ei ole peidud kuskil Universumi sügavustes, nagu teised planeedid.

Vastupidi, Kuu on väga lähedal ja seega väga isiklik, näidates end täielikult. Kuu on väga meeldiv, lähedane ja oluline, mt see planeet on kõige olulisem India astroloogias. Kuu juhib meeli, emotsioone, tundeid, hoolitsemist, emadust ja üleüldist elu. Nõrgestatud Kuu mõjutab suuresti inimese isikut, muutes inimest kurvaks, agressiivseks või küüniliseks. Samalt, tugevdatud Kuu kaardis muudab inimese abivalmiks, rahulikuks jne.

Parim Kuu postioon asub Sõnni märgis, kus Kuu on kõrgendatud seisus. Vastukaaluks, Skorpion on Kuule kõige ebameeldiva asetus, kus tema energiad on nõrgestatud. Kuu juhib Vähi märki ja seega maja, milles Vähk asub.

Märksõnad: Rahulikkus, vaikne, peegeldav, naiselik, öö, emotsioonid, tundlikus, hoolitsemine, turvatunne, minevik, käitumismustrid, ema, emadus, avalikus, sisemine rahulolu, raha, üldine heaolu, kodu, vesi, harjumused, alateadvus, kasv lapsepõlves, viljakus, rinnad, menstruatsioonitsükkel, silmad, kopsud, vedelikud ja hooldusõed. Ilmakaartes iseloomustab Kuud kirde suund ja tema element on hõbe.

Päev: Esmaspäev
Juhib: Vähk Kõrgendatud seis: Sõnn Nõrgestatud seis: Skorpion
Otsene tugevus: Neljas maja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.